Speedtest by Ookla 4.5.5 Premium Full Apk for Android

Speedtest Mod bir Araçlar Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 1.159.165 kişi oy kullandı.

genel bakış

Milyonlarca insan Speedtest’i internet hızlarını test etmek için 1 numaralı araç haline getirmiştir ve sektördeki profesyoneller tarafından günlük olarak güvenilmektedir.

Önemli

  • İndirme, yükleme ve ping’inizi keşfedin
  • Gerçek zamanlı grafikler bağlantı tutarlılığını gösterir
  • Mobil operatör kapsama haritaları
  • Maksimum hızı anlamak için bir dosya veya birden fazla bağlantı indirmeyi simüle etmek için tek bir bağlantıyla test edin
  • Size vaat edilen hız sorunlarını giderin veya doğrulayın
  • Ayrıntılı raporlarla geçmiş testleri izleyin
  • Sonuçlarınızı kolayca paylaşın

İndirme: Speedtest Mod APK

Speedtest’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

Speedtest VPN ™ ile tanışın. Aylık VPN üzerinden 2 GB’lık ücretsiz koruma ile bağlantınızı güvende tutun ve göz atmayı gizli tutun. Veya Speedtest VPN Premium ile sınırsız koruma elde edin.

Bağlantı sorunlarını teşhis etmek ve internet servis sağlayıcınızı ve operatörlerinizi dürüst tutmak için Speedtest’e güveniyorsanız, bize biraz feedbac bırakırsanız çok seviniriz

Speedtest APK hakkında özet

ad En Hızlı Mod
Yayımcı Ookla
En son sürüm 4.5.5
Platformlar Android 4.1
paket org.zwanoo.android.speedtest
İndirme: orijinal Speedtest APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir