Space Pioneer 1.12.1 Apk +Mod Android Full indir

Space Pioneer Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 35.920 kişi oy kullandı.

Çok Eski Arkadaşlar” güncellemesi burada ve yeni bir sınıf sistemi ile geliyor. Bu sınıflar ne için? Peki size yeni rpg oyunları oyun stilleri veriyorlar. Çok oyunculu PvP’de (deathmatch) rakiplerinizin önüne geçmek için benzersiz istatistiklerinden ve silah tercihlerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca, her sınıfta mürettebatınızdaki tüm oyuncuları etkileyen bir dizi yükseltilebilir pasif bonus vardır. Uzay ekibinizi daha hızlı, daha dayanıklı hale getirin vs.

Önemli

  • Uzaylılar ve istilacılar ordularını aşmak için yetenekli, çok yönlü bir uzay avcısı olmanız gerekir. Hızlı yukarıdan aşağıya çekim eylemi, savaş reflekslerinizi ve taktiklerinizi maksimuma çıkaracaktır. Bu aksiyon savaş oyununda, asla nöbet tutmayacaksın!
  • Sonsuz evren, bir uzay shooter’ı keşfetmek ve dönüştürmek için sayısız düşman galaksiye sahiptir. Dinamik bir istila hedefleri sistemi ile birleştiğinde, oyun Space Pioneer’de gerçekten sonsuz – mükemmel bir uzay odyssey!
  • Bu aksiyon atış oyununda uzaylı tehditleriyle savaşmak için makineli tüfek, av tüfeği ve diğer uzay atıcılarınız için daha fazla ateş gücü alın! Silah kuleleri, tüfekler, patlayıcılar ve mayınlar da dahil olmak üzere silah ve teçhizatı yükseltmek için ganimet kazanın. Size savaş avantajı vermek için onlarca uzay shooter savaş becerileri kilidini.
  • Agresif robot istilacılarından ve dev mekaniklerden zehirli Mars eşekarilerine, savaş alanı patronlarına, her biri güçlendirilmiş kalkanlar ve güçlü ışın patlamaları dahil olmak üzere benzersiz saldırı ve savunma yeteneklerine sahip. Uzaylı atıcı aksiyon oyunları hiç bu kadar heyecanlı olmamıştı!
  • Çalıntı diskleri kurtarın, probları savunun, kaza yapan zanaat onarım ve yağma kazanmak ve oyun aventure rpg dişli ve becerileri kilidini açmak için görevleri tamamlamak. Görevleri her oynadığınızda yeni hedefler, işgalciler ve sonsuz uzay shooter macerası var.

Space Pioneer Mod APK

Space Pioneer’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

indirmek için aşağıdaki linke tıkla

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Bir dizi böcek ezildi… kalıcı olarak
  2. Daha düzgün yabancı kaldırma için kararlılık geliştirildi

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir