Space Grunts 2 1.14 Apk Mod for Android Full Mod

Space Grunts 2 Mod bir Macera Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı, toplam 25 kişi oy kullandı.

genel bakış

Oynadığınız her oyun benzersiz bir şekilde yapı taşlarından üretilir. İki seviye aynı değildir, iki oyun oturumu aynı değildir. Seviyeleri ilerledikçe envanteriniz için eşya toplarsınız: silahlar, kalkanlar ve düzinelerce başka tip eşya. Envanterinizdeki her öğe destenizdeki bir karttır.

Belirli kartlar istemiyor musunuz? onları alma! Bu oyunda destenizi böyle inşa edersiniz: giderken.

Uzaylılarla karşılaştığınızda, onlarla bir kart savaşına katılacaksınız: Kim ya da uzaylı, kime saldırdığına bağlı olarak ya siz ya da uzaylı ilk kartı seçeceksiniz. Sonra diğeri kartını alır. Yabancıyı yenmek ve bir sonrakine geçmek! Kart savaşları hızlı ve nokta.

Oyun rastgele olaylar, alternatif rotalar oluşturacak ve bitki sporlarının sizin veya uzaylılar üzerindeki etkilerine karar verecektir. Dediğim gibi: iki oyun aynı olmayacak!

Önemli

  • Sonsuz çeşitlilik – Her oyun, dış takımınız için benzersiz bir görev gibi oynanır – düzen her seferinde farklıdır. Seviye düzenlerinden, özel etkinliklere ve alternatif yollara. Her oyun benzersiz olacak.
  • Benzersiz kart / envanter sistemi – Envanteriniz kart destenizdir, aldığınız her silah, kalkan veya öğe savaşlarda kullandığınız ve envanterinizde (desteniz) oturan bir karttır.
  • Kilitsiz ekstralar – Oyunlarınızda size yardımcı olacak özel Ziynetlerin kilidini açmak için zorlukları tamamlayın. Buff kartlarının kilidini kalıcı olarak açmak için çoklu görevleri tamamlayın ve özel pasif kartların kilidini açmak için deneyim düzeyinizi artırın.

 

Ne var ne yok

Yeni yaratıklar eklendi

Işınlayıcılar artık daha fazla işlevselliğe sahip

Bazı uzaylılar artık daha hızlı (2 tur)

bazı kasırga sorunlarını düzeltti

İndirme: Space Grunts 2 Apk APK

Space Grunts 2’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Download Mod

GOOGLEPLAY DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Scary Stranger 3D 5.6.0 – “Scary Stranger” adventure game for Android +mode +data Download

Scary Stranger 3D v5.6.0 + Mod – Exciting and adventure game “Scary Stranger” for Android …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir