Soccer Star 2020 Football 0.9.4 Apk Mod for Android Full

Soccer Star 2020 Football Mod Spor Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.7 puan aldı ve toplam 2.349 kişi oy kullandı.

genel bakış

Yeni sezon başladı ve futbol kartlarının yeni futbol oyunu cep telefonunuza çok eğlenceli ve gol getirecek! Şimdi bu futbol oyununu indirin ve profesyonel bir futbolcu olarak futbol dünyasında maceranıza başlayın. Dünyadaki tüm futbol liglerinde oynayabileceksiniz ve iyi bir futbolcuysanız, dünya kupası gibi uluslararası turnuvalara gitmek için ulusal futbol takımı tarafından çağırılacaksınız!

Küçük bir futbol liginin küçük bir takımında başlamak zorunda kalacaksınız, ancak önemli goller atarsanız ve futbol takımınızın kahramanı olursanız, daha yüksek bir ligin daha önemli bir futbol takımı tarafından imzalanırsınız, bu yüzden maçlar oynamaya başlayın ve Bu futbol hikayesinde her maçın kahramanı olmaya çalışın!

Futbol sahasına girin ve zafer kazanmak ve futbol ligi kazanmak için takım arkadaşlarınızla oynayın, futbol kartlarını kullanarak oyuncunuzu geliştirin ve daha iyi bir futbolcu olmak için her maç gününde becerilerinizi eğitin. Her futbol karşılaşmasını bitirdiğinizde, takım arkadaşlarınızla kumarhaneye gidebilir veya sosyal durumunuzu iyileştirmek ve bir sponsor tarafından imzalanma olasılığını artırmak için çok sayıda lüks yapımcı satın alabilirsiniz.

Birçok farklı futbol kartı var ve her birinin oyuncunuzda farklı bir etkisi var: Gücünüzü, hızınızı, gücünüzü, tekniğinizi ve serbest vuruşlarınızı geliştirmek için kişisel antrenörlü kartlar, daha iyi futbol takımları bulmak için futbol ajanlarıyla kartlar bulacaksınız, Her futbol maçında ve son sırada daha yüksek bir seviyede oynamak için futbol ayakkabıları olan kartlar, ancak daha az önemli olmayan, her futbol maçında fark yaratmak için saldırgan ve savunma taktikleri olan kartlarınız olacaktır.

Eğitmeniniz, kız arkadaşınız, takım arkadaşlarınız, hayranlarınız ve sponsorlarınızla olan ilişkilerinize dikkat etmeniz ve mümkün olduğunca çok ilgilenmeniz gerekecek çünkü ilişkileriniz iyi değilse, kariyeriniz en iyi şekilde ilerlemeyecek ve dünyanın en iyi futbol takımlarında oynayabilir ve dünya kupası gibi dünyadaki en önemli futbol turnuvalarını veya İspanya ligi veya İngiliz ligi gibi Avrupa futbol takımlarını kazanamazsınız.

Önemli

Futbol kartlarınızı kullanın: Futbol liginde her hafta sonu oynayın ve futbolcunuzu geliştirmek için futbol kartları toplamaya başlayın. Futbol kartlarınızı takas edebilir, her birinin etkisini artırmak için birleştirebilir ve her maçı farklı bir şekilde kullanarak zaferi elde edebilir ve maçın kahramanı olabilirsiniz!

İnanılmaz goller at: Bu futbol oyununda farklı zorluk seviyelerine sahip birçok farklı oyun yarattık, bu yüzden serbest vuruş, penaltı veya makas vuruşuyla skor yapın ve her futbol maçının kahramanı olun!

Futbol yeteneklerinizi geliştirin: Her maç gününde tekniğinizi, gücünüzü, gücünüzü, hızınızı ve serbest vuruşlarınızı geliştirmek için futbol kartlarını ve enerjiyi kullanın ve bu futbol oyununun en iyi futbolcusu olun!

Lüks bir hayat yaşayın: Bu futbol oyununun her futbol maçını kazanın ve lüks arabalar, lüks evler ve daha fazla şey satın almak için harcayabileceğiniz paralar kazanın. Tüm bunlar sponsorlarla daha iyi bir ilişkiye sahip olmanıza yardımcı olacak ve bu futbol oyununun kız arkadaşına ve arkadaşlarına etkileyebilirsin

İndirme: Soccer Star 2020 Football Mod APK

Soccer Star 2020 Football’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod indir OBB indir

Soccer Star 2020 Football OBB nasıl kurulabilir

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.redvel.soccer.star.football.legends.games.clash.multiplayer.online” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne çıkartın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Ne var ne yok

  1. Bağlantı kesildiğinde görüntülenen PopUp geliştirildi
  2. Oyun oyunda yeni arayüz iyileştirmeleri
  3. Öğreticideki düğmeler yeniden ayarlandı
  4. Taktik kartların mini oyunu düzeltildi
  5. Tamamlanan eğitim bildirimi eklendi

Futbol yıldızı 2020 futbol hakkında özet APK

ad Futbol Yıldızı 2020 Futbol
Yayımcı Redvel Spor Oyunları
En son sürüm 0.9.4
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

FCM23 1.0.31 – sports game “Football Club Management 2023” Android +mod

FCM23 Soccer Club Management v1.0.31 + Mod – sports game and simulation “Football Club Management …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir