Soccer Cup 2020 1.11.1 Apk Mod for Android Full

Futbol Kupası 2020 Mod Spor Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 252,282 kişi oy kullandı.

genel bakış

Gezegendeki en iyi ekibe sahip olan diğer ülkeleri göster ve bir futbol ligi kazan! En iyi futbol uygulamalarından birinde, gerçek futbol oyunları hakkındaki bilginiz paha biçilmez bir varlıktır, çünkü oyuncuların bireysel beceri seviyeleri, oyun stilleri ve hareketleri oyun içinde ayrıntılara özen gösterilerek işlenir.

Futbol oyununun eşsiz gerçekçiliği ile yeniden yaratılan güzel oyunu yaşayın ve nefes alın! Arjantin, İspanya veya Brezilya gibi favorilerden birini seçin veya yabancılardan birinin ilk sırada yer almasına yardımcı olun! Tüm futbol uygulamaları arasında kesinlikle en iyi oyun.

Antrenman yapın, kendinizi geliştirin ve futbol eğitimi için sahaya gelin! Bu futbol oyunlarını oynamaya çalıştığınızda ve durmayacağınız zaman, hepsi gerçek futbol hissi nedeniyle. Sadece futbol antrenmanlarını değil, diğer birçok oyun modunu da bulacaksınız.

Önemli

  • Sezon – Takımınızı tüm sezon boyunca futbol ligi ihtişamına götürün
  • Turnuva – Dünyanın en iyi futbol yıldızı ol, diğer takımları fethet ve tarih yaz
  • Pratik Yapın – Futbol antrenmanı ile becerilerinizi geliştirin
  • Yepyeni Kariyer modu – “Zemin lav”, “Ölüm duvarı” ve diğerleri dahil onlarca zorlu seviyeyi tamamlamaya çalışın. Becerilerinizi geliştirmenin ve kendinizi gerçek futbol oyununa hazırlamanın eğlenceli bir yolu.

İndirme: Soccer Cup 2020 Apk APK

Futbol Kupası 2020’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Ne var ne yok

  1. Kitlere eklenen oyuncu adları ve numaraları
  2. Ekip Düzenleme işlevi eklendi
  3. 6 yeni Kuzey Amerika takımı eklendi
  4. Yeni Ana menü ve güncellenmiş oyun eğitimi
  5. Küçük hata düzeltmeleri ve performans değişiklikleri

Mod İndir

GOOGLEPLAY DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

NBA 2K Mobile Basketball”NBA 2K Mobile Basketball” Android! Full Apk Download

NBA 2K Mobile Basketball v2.20.0.5964969 – The game “NBA 2K Mobile Basketball” for Android is …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir