SnoreLab 2.8.0 Premium Apk +Full Mod for Android

SnoreLab Mod bir Sağlık ve Fitness Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 24.472 kişi oy kullandı.

genel bakış

Türünün en popüler ve yenilikçi uygulaması, SnoreLab apk kayıtlarını horlar , ölçer ve izler ve azaltmanın etkili yollarını keşfetmenize yardımcı olur.

SnoreLab, 50 milyondan fazla gece uykusunu izledi ve milyonlarca insanın horlama problemlerini daha iyi anlamasına ve hatta ortadan kaldırmasına yardımcı oldu.

Uygulamanın kullanımı çok kolaydır: Uyurken yatağınızın yanında çalışan SnoreLab uygulamasını ayarlayın . Sabah Horlama Puanınızı tam olarak ne zaman ve ne kadar yüksek sesle horladığınızı keşfedecek ve bazı önemli olayları dinleyeceksiniz!

SnoreLab, yaşam tarzı faktörlerini ve horlama çözümlerini günlüğe kaydetmenizi ve izlemenizi sağlar, böylece horlamalarınızı nasıl etkilediğini görebilirsiniz.

SnoreLab, doktorlar, diş hekimleri ve kullanıcılar tarafından onaylanmaktadır. Uygulama, uyku apnesi gibi uyku bozukluklarını araştırırken tıbbi konsültasyonlarda yararlı olabilir.

Bir oda çalkalayıcı veya bir snorter mısınız? Bir buzz testeresi mi, yoksa bir düdük mü? Yoksa sadece yavru kedi gibi mır mıştın? SnoreLab ile gerçeği keşfedin ! Horlama Puanınız nedir?

Önemli

 • Gelişmiş horlama algılama algoritmaları
 • Horlamanızın ses örneklerini kaydeder
 • Horlama yoğunluğunu ölçer (Horlama Skoru)
 • Gece boyunca horlamayı karşılaştırır
 • Kullandığınız horlama ilaçlarının etkinliğini test eder
 • Alkol içmek gibi faktörlerin horlama üzerindeki etkisini ölçer
 • Uyku istatistiklerini kaydeder
 • İsteğe bağlı tam gece kayıt modu
 • Ses dosyalarını e-postayla gönder
 • Horlama ilaçları hakkında bilgi sağlar
 • Kullanımı kolay, kalibrasyon gerektirmez

İndirme: SnoreLab Mod APK

SnoreLab’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

SnoreLab APK hakkında özet

ad SnoreLab Mod
Yayımcı Reviva Softworks Ltd
En son sürüm 2.8.0
Platformlar Android 4.1
paket com.snorelab.app
İndirme: orijinal SnoreLab APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir