Snooker Stars 4.98 Full Mod APK

Mobildeki en gerçekçi Snooker oyununu deneyin! Herkesin oynayabilmesi için yeterince basit, ancak ustalaşmanız yıllar alacak kadar karmaşık!

Yolunuzdan çıkan ve neredeyse oyunda duruyormuş gibi hissetmenizi sağlayan basit ve doğru bir dokunmatik kontrol sistemi oluşturduk. Bir mobil cihazda bir bilardo oyunu oynamak doğal hissetmeli ve snooker arenasında durduğunuz hissini yeniden yaratmalıdır. Deneyin, oyunda gibi hissediyorsunuz!

Fizik, herhangi bir Snooker oyununun veya Bilardo oyununun atan kalbidir! Bu nedenle, tek bir amaç için devrim niteliğinde bir Fizik Motoru geliştirdik: Gerçek Bilardo Hissini sağlayabildiğinden emin olmak. Test etmen için sana meydan okuyoruz: döndürme, isteka hareketi, topları kırma, minderlerden ateş etme. Tıpkı gerçek gibi davranır!

Bu Fiziksel doğruluk düzeyine ulaşmak için en küçük ayrıntıların bile ciddi simülasyonu gerekir ve bir sonraki seviye havuz fiziğini cep telefonunuza getirebildiğimiz için özellikle gurur duyuyoruz!

Snooker Stars 4.81 Özellikler

  1. Bu oyunun tadını çıkarmanın en yaratıcı yolu!
  2. Çevrimiçi meydan okumanızı oluşturun ve herkesin rekabet etmesine izin verin
  3. Daha fazla oyuncunun meydan okumanı oynamasını sağlamaya çalış
  4. Meydan okumanız için diğer oyunculardan beğeniler alın
  5. Hem rekabetçi hem de yaratıcı, tüm oyuncular için eğlenceli!

İndirme: Snooker Stars Mod APK

Tüm dosyalar, sunucularından doğrudan bağlantılar yoluyla indirilebilir . Dosya silinmişse veya indirmede zorluk yaşıyorsanız, reklam engelleyiciyi devre dışı bırakmayı deneyin. AdBlocker’ı devre dışı bıraktıktan sonra, bağlantıyı yeni sekmede açmayı deneyemezsiniz (düğmeye uzun dokunun).

Mod İndir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Baseball 9 1.6.8 – the popular sports game “Baseball 9” Android Full mod Download

Baseball 9 v1.6.8 + Mod – Fantastic and exciting sports game “Baseball 9” Android Normal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir