Snooker Stars 4.99 Apk Mod for Android Full Oyun indir

Snooker Stars Mod Spor Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı, toplam 127.427 kişi oy kullandı.

genel bakış

Mobil cihazlarda en gerçekçi Snooker oyununu deneyin! Herkesin oynayabileceği kadar basit, ama ustalaşmanız yıllar alacak kadar karmaşık!

Yoldan çekilip oyunda neredeyse ayakta durduğunuzu hissettiren basit ve doğru bir dokunmatik kontrol sistemi oluşturduk. Bir mobil cihazda bir snooker oyunu oynamak doğal hissetmeli ve snooker arenasında durduğunuz hissini yeniden yaratmalıdır. Deneyin, oyunda olmak gibi geliyor!

Fizik herhangi bir Snooker oyununun veya Bilardo oyununun kalbidir ! İşte bu yüzden devrim niteliğindeki bir Fizik Motorunu tek bir amaçla yaptık: Bilardo Gerçek Hissesini sağlayabildiğinden emin olmak. Test etmenize meydan okuyoruz: döndürme, işaret hareketi, topları kırma, yastıkları vurma. Gerçek gibi davranıyor!

Bu Fiziksel doğruluk seviyesine ulaşmak için en küçük detayların bile ciddi bir simülasyonunu gerektirir ve özellikle bir sonraki seviye havuz fiziğini cep telefonunuza getirmekten gurur duyuyoruz!

Önemli

  • Bu oyunun tadını çıkarmanın en yaratıcı yolu!
  • Çevrimiçi mücadelenizi oluşturun ve herkesin rekabet etmesine izin verin
  • Meydan okumanız için daha fazla oyuncu kazanmaya çalışın
  • Diğer oyunculardan meydan okumanız için beğeni alın
  • Hem rekabetçi hem de yaratıcı, tüm oyuncular için eğlenceli!

Snooker Stars Mod APK

Snooker Stars’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
GOOGLE PLAY DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

FCM23 1.0.31 – sports game “Football Club Management 2023” Android +mod

FCM23 Soccer Club Management v1.0.31 + Mod – sports game and simulation “Football Club Management …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir