Sniper Master: City Hunter 1.2.8 Apk -Mod Data for Android Download

Sniper Master Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 16+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 37.524 kişi oy kullandı.

genel bakış

Şehrin adalete ihtiyacı var, bu yüzden birisi bunun için harekete geçmeli. En iyi keskin nişancı olarak bir şey yapmalı, şehrin tüm kötülükleri ve karanlığıyla savaşmalı, şehirde barışı korumalı ve bir kahraman keskin nişancı olmalısın.

Bir keskin nişancı olarak en önemli şey sakinleşmek, sekiz kez kapsamı açmak, tetiği hedeflemek ve çekmek. En iyi yeri bulun, gizli bir yerde, düşman dikkat etmediğinde şansınızı kullanın, sonra savaşın. Sessizce bırakın, bu bir keskin nişancı görevi.

Kendinizi korumaya dikkat edin, kötü güçler bir grup keskin nişancı da kiraladı. Karanlıkta saklanıyorlar ve sizi pusuya düşürüyorlar – şehrin koruyucu azizi. Onlarla savaşmaya ve adalet ve adaleti korumak için hayatta kalmaya hazır olun.

Bu şehirde her köşeye yayılmış çok sayıda günah var. Kendinizi silahlandırın, böylece onlara karşı koyabilirsiniz. En iyi silahı dövmeye git, hayatta kalmayı arttır. Maksimum hayatta kalma yeteneği sağlamak için savaşı en hızlı şekilde bitirin.

Sen bir keskin nişancısın, görevin günah saldırmak. Sizin yolunuz silahı elinizde kullanmaktır. Hızlı, doğru, acımasız ve savaşı sadece bir an bitirmek için, bir şans bir bölgenin güvenliğini koruyabilir! Keskin bir keskin nişancı olmaya hazır, adalet için savaş!

Önemli

 • HD sahne kaynakları
 • Zengin oyun alanı
 • Büyüleyici seviyeler
 • Keskin nişancı olmanın eğlencesi

İndirme: Sniper Master Mod APK

Sniper Master’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod indir OBB indir

Sniper Master OBB nasıl kurulabilir

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.sniper.cityhunter” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Ne var ne yok

 1. Sabit dil sorunları
 2. Erken aşamaların zorluğunu optimize etti, acemiler için daha uygun
 3. Kullanıcı arayüzü ince ayar yapıldı ve resim önemli ölçüde optimize edildi
 4. Bazı hatalar düzeltildi

Mod bilgisi

 1. sınırsız para
 2. Sınırsız Elmas

Sniper Master APK hakkında özet

ad Keskin Nişancı Ustası
Yayımcı JoyMore OYUN
En son sürüm 1.2.8
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

ONE PIECE Bounty Rush 62100 – Android pirate battle fighting game Full Download

ONE PIECE Bounty Rush v62100 – a fascinating and fun action game “Battle of pirates” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir