Sniper 3D 3.8.2 Apk +Full Mod for Android

Sniper 3D Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 16+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 12.687.737 kişi oy kullandı.

genel bakış

En iyi atıcıyı çağır, silahlar harekete hazır! Şimdi ücretsiz, popüler ücretsiz eğlenceli silah atış oyunu Sniper 3D indirin. Çevrimiçi ve çevrimdışı dünyada öldürmeye tek erkek ordusu, keskin nişancı suikastçısı ol. Keskin nişancı 3D, eğlenceli eğlenceli çekim ve aksiyon oyunu!

Bu eğlenceli serin oyunda ordunun en iyi keskin nişancısı, silahları ateş ediyor ve günlük savaşta suikastçıları durdurmak için öldürüyorsunuz. Keskin nişancı suikastçı silahı harekete geçirdiğinde, hiçbir ordu onu durduramaz! En iyi silahı seçin ve ücretsiz, çevrimiçi ve çevrimdışı en iyi oyunu çekmeye başlayın.

Önemli

  • En iyi 3D aksiyon oyunu, silah kalitesi ve serin çekim.
  • Kolay ve sezgisel yeni kontroller, savaşta en iyi keskin nişancı olmak için nişan alın ve ateş edin.
  • 1 numaralı keskin nişancı olun ve savaşın çalışan suikastçıyı vurmasına ve serin çevrimdışı görevlerde kralı öldürmesine yardımcı olun veya orduya katılın ve en iyi çevrimiçi katil olun.
  • Serin silahların kilidini açın ve nihai silahı inşa etmek için onları yükseltin. Her türlü silahı satın alın: çevrimiçi savaşta gücünüzü serbest bırakmak için çevrimdışı görevler, av tüfeği veya tabancalar için en iyi keskin nişancı tüfekleri! Savaşta daha fazla hasar veren mermi almak için cephane, kavrama ve kalibreyi yükseltin.
  • En iyi çekim aksiyon deneyimi! Dünyanın her yerinden yeni ve havalı keskin nişancılar ile oynayın, eğlenceli! Çevrimiçi ve çevrimdışı oyunlardan en iyi keskin nişancı ol!

İndirme: Sniper 3D Mod APK

Sniper 3D’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Tek Kişilik modunda tüm 21 şehirde oynayın
  2. Gerçek Zamanlı Çok Oyunculu PvP Arena’daki yeni Liglerde ilerleyin
  3. Kadro Savaşlarında başkalarına karşı savaş
  4. Performans geliştirmeleri
  5. Küçük hata düzeltmeleri

Sniper 3D APK hakkında özet

ad Keskin Nişancı 3D Mod
Yayımcı Bedava Eğlenceli Oyunlar
En son sürüm 3.8.2
Platformlar Android 4.0
paket com.fungames.sniper3d
İndirme: orijinal keskin nişancı 3d APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Cyber ​​Dead 1.0.50.01 -Cyber ​​Dead: Iron Zombies Squad +Mod Download

Cyber ​​Dead v1.0.50.01 + Mod – Cyber ​​Dead game: Iron Zombie Squad Android Normal version …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.