Snake Core 1.3.0 Apk + Mod for Android Download

Yılan Çekirdek Mod bir Arcade Android oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.0 puan aldı, toplam 37 kişi oy kullandı.

genel bakış

Snake Core, klasik bir Snake’in oyun mekaniğini birleştiren ancak ayar ve varyasyonu yabancı bir tehdide karşı galaktik bir savaşa çevirip döndüren bir Arcade oyunudur!

Uzaylılara saldırırken, bombaları çıkarırken, askerleri ele geçirirken, kilit yerleri savunurken ve büyük Yılan gibi yaratıkları avlarken farklı asker birliklerinden oluşan ordunuza komuta edin. Oyun, oyuncunun Alien Overlord’a en iyi rotayı seçmesine izin veren çok yollu bir harita ile farklı oyun modlarında oynuyor.

Askerlerinizi yeni birimler ve yeni becerilerle geliştirin. Galaksiler arası savaşta hayatta kalmak için savunma sistemlerini geliştir ve güçlendirmeleri kullan.

Önemli

  • Basit usta – Oyunun anlaşılması kolaydır ve herkesin ordunun komutasından zevk almasını sağlar
  • Kilitlenemez – Gelecekteki oyunlar için yeni birimlerin ve açılış öğelerinin kilidini açın
  • Kısa oyun oturumları – Snake Core kısa oyun oturumları için tasarlanmıştır, hızlı bir oyun için her zaman almak için harika bir oyun!

İndirme: Snake Core Apk Mod

Snake Core’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. eklendi: oyuncu etrafında hareket ızgarası daha görünür
  2. düzeltildi: Android’de enfeksiyon / av başarısı kilidini aç
  3. değişti: erken aşamalarda zorlukta hafif bir azalma

Yılan Çekirdeği APK hakkında

ad Yılan Çekirdeği
Yayımcı OrangePixel
En son sürüm 1.3.0
Platformlar Android 4.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

The Amazing Spider-Man 2 1.2.8d – Spider-Man 2 Android game + data Download

The Amazing Spider-Man 2 is the second version of the incredibly beautiful and amazing Spider-Man game …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir