Smurfs Bubble 3.00.040101 Full Apk +Mod for Android

Şirinler Bubble Mod bir Bulmaca Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 123.231 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

Şirinler Efsanesi’ni izleyerek ve balon patlatma oyunları oynayarak büyüdünüz mü?

Bu harika kabarcık oyunları destanında oyun, patlama ve pop kabarcıklar. Bu şirinler-tastic bubble shooter gündelik oyunda bir kez daha Gargamel ve kedisi Azrail’i yenmek için Papa Şirinler ve köye katılın . Filmden hatırladığınız gibi köyü inşa etme görevlerinde Şirinlere yardım edin.

Öğeleri toplamak ve sihirli bir kabarcık oyunları bulmaca kendi şehir tasarımı için bağımlılık kabarcık bulmaca çözün . Şirinler sevenler için en iyi bubble shooter destan. Amaç ve bu fantastik Şirinler destan tüm kayıp arkadaş bulmak için seviyeleri yolumuzu pop .

Bu zorlu baloncuk oyunlarında patlatma ve pop baloncukları eşleştir, bağla, değiştir ve ez. Bu Şirin fantezi bulmaca görevinde daha da büyük etki için onları birleştirin. Unutmayın, hedefiniz her zaman baloncuklar patlatmak değildir.

Önemli

  • FAVORİ SÜREÇLERİNİZİ TOPLAYIN – Papa, Şirine, Ağır, Zeki, Sakar ve en sevdiğiniz mavi arkadaşların birçoğu maceranıza katılacak.
  • FANTASTİK BİR DÜNYAYI KEŞFEDİN – Siz ve Şirinler bu fantastik kabarcık dünyasını keşfederken tanıdık, klasikler, yeni ve heyecan verici topraklarda yolculuk edin.
  • ŞİRİNLER – Oyun maceranız sırasında havalı süslemeler elde etmek için Şirine kazanın.
  • SEVİYELERİN POP YÜZLERI – Şirin engellerle dolu 1000’den fazla seviyeyi oynadığında ve vurduğunda kabarcıklar patlat!
  • BOSS MODE – Bu pop kabarcık oyunlarında Gargamel ve Azrail’e karşı savaş!
  • BONUS ETKİNLİKLERİ – Özel sınırlı zaman ve mevsimsel olayları yenerek büyük ödüller kazanın!
  • SOSYAL ALIN – Bu sıradan balon vurma efsanesini oynayan arkadaşlarınızla eğlenmek, ekstra hayatlar gönderip almak için Facebook’a bağlanın ve daha fazlasını yapın!

İndirme: Şirinler Bubble Mod APK

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

Şirinler Bubble’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Şirinler yaza hazırlanıyor. Kışlık kıyafetleri bıraktılar, şortları çıkardılar ve oyunda sorun yaratan tüm yabani otları bahçeden çıkardılar.

Şirinler Bubble APK hakkında özet

ad Şirinler kabarcık APK
Yayımcı Sony Resimleri Televizyonu
En son sürüm 3.00.040101
Platformlar Android 5.0
paket com.sonypicturestelevision.smurfslostvillage
İndirme: Orijinal Şirinler Bubble APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Magic Jigsaw Puzzles 6.13.9 – download the intellectual puzzle game of magic Android mod

Magic Jigsaw Puzzles v6.13.9 + Mod – the popular jigsaw puzzle game for Android , …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir