Smart Logic Simulator 6.6.7 Apk for Android Full

Akıllı Mantık Simülatörü Mod bir Eğitim Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 4.399 kişi oy kullandı.

genel bakış

Akıllı telefonunuzun mantık kapıları, parmak arası terlik ve donanım sensörlerinden oluşan şaşırtıcı mantık devreleri oluşturun. Ekran ampulünde olduğu gibi basit olanlar dışında fiziksel el feneri veya titreşim motorunu kullanabileceğiniz farklı giriş ve çıkışlar vardır. Yakınlık sensörü, ışık sensörü ve çok daha fazlası gibi farklı sensörler de vardır. Bütün bunlar, örneğin, odada karanlık olduğunda el fenerini açabilen devreleri inşa etme fırsatı verir.

Akıllı Mantık Simülatörü APK , sezgisel arayüzü ile devre tasarımını kolaylaştırır. Gelişmiş devreleri tek kullanımlık bileşenlere paketlemenizi ve bunları istediğiniz kadar içe aktarmanızı sağlayan entegre bir devre özelliğini kullanarak projelerinizi hızlı bir şekilde ölçekleyebilirsiniz. Bağımlılık yöneticimiz, tüm entegre devreleri tek bir dosyada tutmanıza yardımcı olacak, böylece çalışmanızı arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.

Ne var ne yok

 1. Simülasyon hataları düzeltildi
 2. Koyu renk düzeltme
 3. Eklenen sürüm numarası bilgisi
 4. Etiket düzenleme düğmesine taşındı
 5. Tasarım geliştirmeleri

Önemli

 • Yakınlık Sensörü – Bir nesnenin aygıtın görüntüleme ekranına göre yakınlığını ölçer.
 • Şarj Aleti Dedektörü – Bir cihaz şarj olurken yüksek bir sinyal döndürür
 • Işık Sensörü – Ortam ışığı seviyesini ölçer.
 • Manyetik Alan Sensörü – Ortam jeomanyetik alanını ölçer.
 • Yedi Segment Ekran
 • Yedi Segment Ekran Kod Çözücü
 • 5X7 Led Matrix Ekran

İndirme: Smart Logic Simulator Apk APK

Smart Logic Simulator’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Google play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir