Smart Logic Simulator 6.7.4 Full Apk for Android

Akıllı Mantık Simülatörü hakkında özet 6.7.4 APK + Mod for Android

ad Akıllı Mantık Simülatörü
Yayımcı
En son sürüm 6.7.4
Platformlar Android 5.0
paket com.tomaszczart.smartlogicsimulator

genel bakış

Sevgili dostlar, size Smart Logic Simulator APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Eğitim Android Oyunu ve 100.000’den fazla cihazda yüklü. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

Oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Akıllı Mantık Simülatörü MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puan üzerinden 4,4 üzerinden 4,4 puan aldı ve toplam 4,685 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Akıllı telefonunuzun mantık kapıları, parmak arası terlik ve donanım sensörlerinden oluşan şaşırtıcı mantık devreleri oluşturun. Çeşitli farklı giriş ve çıkışlar vardır, ekran ampulü gibi basit olanlar dışında fiziksel el feneri veya titreşim motorunu kullanabilirsiniz. Yakınlık sensörü, ışık sensörü ve çok daha fazlası gibi farklı sensörler de vardır. Bütün bunlar, örneğin, odada karanlık olduğunda el fenerini açabilen devreleri inşa etme fırsatı verir.

Akıllı Mantık Simülatörü APK , sezgisel arayüzü ile devre tasarımını kolaylaştırır. Gelişmiş devreleri tek kullanımlık bileşenlere paketlemenizi ve bunları istediğiniz kadar içe aktarmanızı sağlayan entegre bir devre özelliğini kullanarak projelerinizi hızlı bir şekilde ölçekleyebilirsiniz. Bağımlılık yöneticimiz, tüm entegre devreleri tek bir dosyada tutmanıza yardımcı olacak, böylece çalışmanızı arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.

Önemli

 • Yakınlık Sensörü – Bir nesnenin aygıtın görüntüleme ekranına göre yakınlığını ölçer.
 • Şarj Aleti Dedektörü – Bir cihaz şarj olurken yüksek bir sinyal döndürür
 • Işık Sensörü – Ortam ışığı seviyesini ölçer.
 • Manyetik Alan Sensörü – Ortam jeomanyetik alanını ölçer.
 • Yedi Segment Ekran
 • Yedi Segment Ekran Kod Çözücü
 • 5X7 Led Matrix Ekran

Smart Logic Simulator APK Apk indir Oyunu oyna

Smart Logic Simulator’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

6.7.4 sürümündeki yenilikler

 1. Bileşenler listesi reklamı hata düzeltmesi
 2. Birden çok hat devre adı eklendi

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Super Starfish 2.12.2 Smart Fish Star” action game for Android +mod Download

Super Starfish v2.12.2 + Mod – Action and beautiful game of Smart Starfish Android original …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.