Sling Kong 3.23.0 Full Apk – Mod for Android

Sling Kong hakkında özet

ad Sling kong APK
Yayımcı
En son sürüm 3.23.0
Platformlar Android 4.4
paket com.protostar.sling
İndirme: original Sling Kong APK

Sevgili dostlar, size Sling Kong APK’sının en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Arcade Android oyunudur ve 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Sling Kong MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. Düzenli olarak en iyi uygulama için oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı ve toplam 248.364 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Kongunuzu zıplayın, zıplatın ve zafere taşıyın, ancak her türlü korkutucu tuzağa ve engellere dikkat edin. Artık daha fazla gitmeyene kadar yukarı çıkın ve yukarı çıkın ya da komik sonunuzla tanışın!

Önemli

Arkadaşlarınıza en iyi Kong Slinger olmak için meydan okurken Şempanze, Domuz, Denizanası ve 140’tan fazla çılgın ve renkli karaktere katılın.

Artık bir selfie çekip kendi Kong’unuzu bile oluşturabilirsiniz! Arkadaşlarınızın ve ailenizin Kongs oluşturun ve eğlenceli aksesuarlar ile giyinmek! Binlerce kombinasyon var!

Sling Kong’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

İndir

 

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

3.23.0 sürümündeki yenilikler

  1. Kongs Krazy’e gitti! Şimdi her Kong için mevcut olan komik bir “Googly Eyes” aksesuarı toplayın!

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

The Amazing Spider-Man 2 1.2.8d – Spider-Man 2 Android game + data Download

The Amazing Spider-Man 2 is the second version of the incredibly beautiful and amazing Spider-Man game …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir