Slashy Knight 1.4.23 Apk Mod for Android Full

Slashy Knight Mod Arcade Android Oyunudur . Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 3.8 puan aldı, toplam 845 kişi oy kullandı.

genel bakış

Yenmek için kötü canavarlar ve rüzgar destansı görevleri dolu harika topraklarda büyük bir yolculuğa çıkın! Yeni kahramanlar topla ve harika güçlerini keşfet! Her zaman bir şövalye, Panda Samurai veya Ganderp The Blue olarak dünyayı kurtarmayı hayal ettin mi? Şimdi senin şansın! Slashy Knight size tam bir RPG keşif koşucusu deneyimi sunuyor:

Önemli

  • bağımlılık, dinamik oyun – tipik bir “git gud” tamircisi
  • uygun kontroller – bu oyunu oynamak için sadece bir parmağa ihtiyacınız var, bu da diğer elin başka bir şeye bakmakla meşgul olduğu durumlarda mükemmel olmasını sağlar (kötü bir cin kafasını tutmak gibi)
  • bazıları güzel ve rahat, bazıları korkutucu ve korkunç tuzaklarla dolu keşfetmek için birçok farklı dünya!
  • karakter ilerleme – deneyim toplamak ve seviye atlamak için canavarları öldürmek ve görevleri tamamlamak!

İndirme: Slashy Knight Mod APK

Slashy Knight’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Google play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir