Slash & Girl -Joker World 1.18.5003 Apk Mod for Android Full

Slash & Girl Mod bir Aksiyon Android Oyunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 2694 kişi oy kullandı.

genel bakış

Jokerler tarafından istila edilen ve kontrol edilen bir dünyada hikaye, Joker’lerle yalnız savaşan Doris adında bir ‘manyak’ kızla başlar. Kurtarıcı olmaya çalışmıyor, başkalarıyla ilgisi yok, ancak sadece koşmak ve savaşmak onun mutluluğunu ve zevkini getirebilir.

Önemli

Bu sadece bir parkour oyunu değil, bize aksiyon oyunu da diyebilirsiniz! Tanıştığın tüm düşmanları yen! Hiçbir şey sizi durduramaz ve hiçbir şey kırılmaz! Mücadelenin canlı bir şekilde daldırılması ve aşırı pürüzsüz, deneyimlemenizi istediğimiz şeydir! Burada her şey güç ve sanatın çarpışmasıyla ilgilidir!

Parkour oyununda kolayca sıkılıyor musunuz? Onun üzerinden geç! Eğik çizgi ve hızlandırmak! En yüksek hızın kontrolünü hissedin! Eşsiz Ateş Modunda, klasik müzikte kontrastı tamamen etkileyici alternatif bir savaş yaşayacaksınız. Savaş ve bıçak dışında, her kontrol noktasında sizi bekleyen bir oyuncak ayı da olacak!

Doris’i giydir! Onları kendi zevkinize göre eşleştirmenizi sağlayan çeşitli takımlar ve silahlar tasarladık. Sosyal medya üzerinden paylaşın!

Ne var ne yok

  1. Yeni bir silah eklendi: Gem Beauty
  2. Bazı dillerde çeşitli çeviri ve dilbilgisi sorunları düzeltildi
  3. Kayıtlı hesap için ödüller eklendi

İndirme: Slash & Girl Mod APK

Slash & Girl’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Google play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Takashi Ninja Warrior 2.3.7action game Android +mod Full Download

Takashi Ninja Warrior v2.3.7 + Mod – Very beautiful and fun action game “Takashi Ninja” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir