Slash & Girl – Joker World 1.25.5003 Full Apk + Mod for Android

Slash & Girl Mod bir Aksiyon Android Oyunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 3.684 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

Jokerler tarafından istila edilen ve kontrol edilen bir dünyada hikaye, Joker’lerle yalnız savaşan Doris adında bir ‘manyak’ kızla başlar. Kurtarıcı olmaya çalışmıyor, başkalarıyla ilgisi yok, ancak sadece koşmak ve savaşmak onun mutluluğunu ve zevkini getirebilir.

Önemli

Bu sadece bir parkour oyunu değil, bize aksiyon oyunu da diyebilirsiniz! Tanıştığın tüm düşmanları yen! Hiçbir şey sizi durduramaz ve hiçbir şey kırılmaz! Mücadelenin canlı bir şekilde daldırılması ve aşırı pürüzsüz, deneyimlemenizi istediğimiz şeydir! Burada her şey güç ve sanatın çarpışmasıyla ilgilidir!

Parkour oyununda kolayca sıkılıyor musunuz? Onun üzerinden geç! Eğik çizgi ve hızlandırmak! En yüksek hızın kontrolünü hissedin! Eşsiz Ateş Modunda, klasik müzikte tam tersi etkileyici bir alternatif savaş yaşayacaksınız. Savaş ve bıçak dışında, her kontrol noktasında sizi bekleyen bir oyuncak ayı da olacak!

Doris’i giydir! Onları kendi zevkinize göre eşleştirmenizi sağlayan çeşitli takımlar ve silahlar tasarladık. Sosyal medya üzerinden paylaşın!

İndirme: Slash & Girl Mod APK

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

Slash & Girl’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Video izle Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Yeni bir silah eklendi: Gem Beauty
  2. Bazı dillerde çeşitli çeviri ve dilbilgisi sorunları düzeltildi
  3. Kayıtlı hesap için ödüller eklendi

Slash & Girl hakkında özet APK

ad Eğik çizgi ve kız APK
Yayımcı RedFish Oyunları
En son sürüm 1.25.5003
Platformlar Android 4.1
paket com.slash.girl.redfish
İndirme: original Slash & Girl APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir