Slap Kings 1.2.1 Apk- Mod for Android Download

Slap Kings Mod bir Aksiyon Android Oyunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 446.549 kişi oy kullandı.

genel bakış

Şimdiye kadar oynadığınız en rahatlatıcı meydan okuma! En iyi tokatlayıcı olmak için rakiplerinizi tokatlayın! Her turda siz ve rakibiniz birbirini tokatlar, kim daha sert tokatlarsa yeni meydan okuyanla karşılaşır! Hazır ol, nişan al ve sert tokat at! Dünyanın en iyi tokatlayıcısı ol!

İndirme: Slap Kings Mod APK

Slap Kings’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Küçük hata düzeltmeleri
  2. Kullanıcı Arayüzü Geliştirmeleri

Slap Kings APK hakkında özet

ad Slap Kings
Yayımcı Gameguru
En son sürüm 1.2.1
Platformlar Android 4.4
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir