Skype 8.59.76.73 Apk Mod for Android Download

Skype Mod bir İletişim Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 11.027.861 kişi oy kullandı.

genel bakış

Skype Apk dünyayı konuşturuyor. Anında mesaj, sesli veya görüntülü arama ile “merhaba” deyin – hepsi ücretsiz *.

Skype’ı dünya genelindeki cep telefonlarına SMS göndermek için kullanın ve SMS Connect ile artık telefonunuzun SMS mesajlarını doğrudan bilgisayarınızdan da okuyabilir ve yanıtlayabilirsiniz. SMS bağlantısı yavaş yavaş serbest bırakılacaktır.

Önemli

  • Görüntülü aramalar – Sadece tezahüratları duymayın, görün! Bir HD video görüşmesinde 1 veya 24 arkadaşınız ve ailenizle bir araya gelin. “Nişanlıyız !!!” dediğinde herkesin gülümsemelerini ve ağlamalarını izle
  • Sohbet – İnsanlara anında ulaşın. Arkadaşlarınıza mesaj gönderin, @ mentions ile birisinin dikkatini çekin veya bir aile toplantısı planlamak için bir grup sohbeti oluşturun.
  • SMS Connect – PC’nizdeki veya Mac’inizdeki Skype’ta telefonunuzun SMS mesajlarını okuyun ve yanıtlayın.
  • Paylaş – Aileniz ve arkadaşlarınızla fotoğraf ve video gönderin. Paylaşılan fotoğrafları ve videoları film rulonuza kaydedin. Arkadaşlarınızla seyahat planları yapmak veya ekibinize tasarımlar sunmak için ekranınızı paylaşın.
  • Sesli aramalar – Kamera utangaç mı? Skype’ta dünyadaki herkese sesli arama yapın. Mobil ve sabit hatları düşük ücretlerle de arayabilirsiniz.
  • Kendinizi ifade edin – İfadelerle sohbetlerinizi canlandırın, bir Giphy veya web’den görüntüler göndermek için sohbetlerde “+” işaretini tıklayın ve resimlere kelimeler, çizgiler ve daha fazlasıyla açıklama ekleyin.

İndirme: Skype Mod APK

Skype’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Skype hakkında özet APK

ad Skype
Yayımcı Skype
En son sürüm 8.59.76.73
Platformlar Android 4.2
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Thumbnail Maker Pro 11.6.1 – application for making thumbnails for Android! Full Download

Thumbnail Maker – Create Banners, Covers & Logos v11.6.1 – Application for making thumbnails of Android Professional and …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir