SkillTwins 1.5.2 Apk +Full Mod for Android

SkillTwins hakkında özet

ad SkillTwins APK
Yayımcı Merhaba Oyunlar
En son sürüm 1.5.2
Platformlar Android 4.4
paket se.hellothere.skilltwinsfootballgame2
İndirme: orijinal SkillTwins APK

SkillTwins Mod bir Spor Android Oyunudur . Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.0 puan aldı, toplam 93.460 kişi oy kullandı.

Dünyanın en iyi futbol oyuncusu ol. Pas, tekme, beceri ve grev – ve kaleciyi yendi.

Dünyaca ünlü serbest stil ikilisi “SkillTwins” Josef & Jakob olarak SkillTwins Mod Futbol Oyunu’nu ücretsiz oynayın . 10 milyon hayrana ulaşmayı ve destansı kupalar kazanmayı hedeflerken tüm dünyadaki en iyi beceriye sahip ol.

Önemli

Savunuculara doğru ilerle, hile yükle ve vur! Hareket eden kaleciyi hassas atış yeteneklerinizle yenin ve topu ağa koyun. Kaleci yenmek için çeşitli farklı beceri ve püf noktaları deneyin.

Yolculuğunuzu tüm arkadaşlarınızla ve dünyayla paylaşın. Dünya çapında bir kahraman ol, futbol oyununda bir hayran kitlesi oluştur ve şöhretin tadını çıkar. Tamamlanan her seviye için, dünya çapında liderler tablosuna eklenen hayran puanları kazanırsınız. Mevcut konumunuzu takip edin, mevcut futbol kahramanının kim olduğunu görün ve onları yenmek için ne gerekiyorsa yapın. Dünyanın en iyi futbol kahramanı olmak size kalmış!

SkillTwins Futbol Oyunu, gerçekçi ve gerçek SkillTwins hissini yakalamak için Jakob & Josef ile Motion Capture stüdyosunda kaydedilen, tıpkı ikizlerin yaptığı gibi kilidini açmanız ve gerçekleştirmeniz için 25 benzersiz beceri ve numaraya sahiptir! Freekick, beceri ve grev tam olarak yaptıkları gibi.

Gerçekçi hareketler, binlerce seviye ve tonlarca kişiselleştirme sunan bu harika spor oyununun tadını çıkarın. SkillTwins Futbol Oyunu 2, ücretsiz spor oyunu olarak adlandırdığımız ve sporu seven herkes için mükemmel olan şeydir – özellikle futbol oyunu ve futbol gibi sporlar.

Saç stilini, kıyafetleri, aksesuarları, futbolcuları, rakiplerini ve daha fazlasını değiştir! SkillTwins’i beceri kazanırken tekne giydirmek mi? Yoksa köpekbalığı şapkası mı? Altın pelerinle mi? Futbolu değiştir? Herşey mümkün. Top oyununu kendin yap ve yol boyunca çılgın eşyalar kazan.

SkillTwins Futbol Oyunu, FIFA, Football Strike ve Score gibi diğer ücretsiz futbol oyunlarından daha fazla oyun seviyesine sahiptir! Kahraman. Futbol oyunu becerilerinizi geliştirebileceğiniz sonsuz bir oyun deneyiminin keyfini çıkarın.

SkillTwins’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

FCM23 1.0.31 – sports game “Football Club Management 2023” Android +mod

FCM23 Soccer Club Management v1.0.31 + Mod – sports game and simulation “Football Club Management …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir