SketchAR 4.55 Apk- Mod for Android Download

SketchAR Mod bir Sanat ve Tasarım Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 500.000’den fazla cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı, toplam 9.115 kişi oy kullandı.

genel bakış

Uygulama, telefonunuzdaki çizimleri izlemenize izin vermek için sanal görüntüleri bir yüzeye koyar.

Her zaman orijinal bir şey çiğ istedim ama doğru becerilere sahip olmadığını mı düşündün? Yeni bir SketchAR ile zaman değişti – bilgisayar vizyonu ve artırılmış gerçeklik bir araya geldi! Yeni teknoloji, öğrenme sürecini hızlandırır ve geleneksel eğitim kurslarını çok daha eğlenceli hale getirir.

398+ Anime, Hiyeroglif, Portreler, Vahşi Yaşam, G rafiti ve daha fazlasını çizmek için rehberli dersler…

SketchAR her zaman isteyen ancak çizmek için hiç kanamayanlar içindir. Uygulama sadece yeni başlayanlar için değil, aynı zamanda skeçleri tuval, duvar vb.

Önemli

Bir dizi adım adım çizim dersi arasından seçim yapın. Portreler yoluyla becerilerinizi geliştirmek veya anime çizmeyi öğrenmek için yeni başlayan bir setle başlayabilir veya seçtiğiniz belirli bir konunun derinliklerine inebilirsiniz. Doğru boya rengini bulun, hayvanlar, çizgi filmler, anime, grafiti ve diğer birçok harika şeyi çizmek için para kazanıyorum.

Ana özelliğimizi denemek için bir kağıdınız yoksa, yeni bir çizim aracıyla pratik yapabilirsiniz. Ayırt edici özellik, uygulamanın ihtiyacınız olan her aşamada (bir kalem, bir işaretleyici veya bir fırça) size doğru aracı vermesidir. Çalışmanızın zaman aşımı otomatik olarak uygulama profiline kaydedilir. Başarılarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Duvar veya büyük tuval gibi büyük yüzeylere çizim yapmak istiyorsanız, ARCore özellikli bir akıllı telefon kullanmanız gerekir.

İndirme: SketchAR Mod APK

SketchAR’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

SketchAR APK hakkında özet

ad SketchAR
Yayımcı SketchAR UAB
En son sürüm 4.55
Platformlar Android 5.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir