Simply Piano by JoyTunes 5.0 Apk Mod for Android Download

Basitçe Piyano Mod Eğitim Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 299.413 kişi oy kullandı

genel bakış

Basitçe Piyano , yeni başlayanlardan profesyonellere kadar piyano öğrenmenin hızlı ve eğlenceli bir yoludur. Herhangi bir piyano veya klavye ile çalışır. Google Play’in 2019’un En İyi Uygulamalarından biri olarak seçildi.

Simply Piano, ödüllü uygulamalar Piano Maestro ve Piano Dust Buster’ın yaratıcıları JoyTunes tarafından geliştirilmiştir. Uygulamalar, her hafta öğrenilen 1 milyondan fazla şarkı ile dünya çapında on binlerce müzik öğretmeni tarafından kullanılıyor. JoyTunes, piyanoyu hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmek için eğitici ve eğlenceli müzik uygulamaları oluşturma konusunda uzmandır.

Önemli

  • Imagine, Chandelier, All Of Me, Counting Stars ve La La Land, ayrıca JS Bach gibi tonlarca eğlenceli şarkı
  • Farklı müzik zevkleri ve oyun seviyeleri için kurslar içerir
  • Notalar okumaktan iki elinizle çalmaya kadar temel bilgileri adım adım öğrenin
  • Her yaş için uygundur, piyano öğrenmek için önceden bilgi gerekmez

İndirme: Simply Piano Mod APK

Simply Piano’yu indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

Ailenizle müzik yoluyla bağlantı kurmak, birlikte anlamlı kalitede zaman geçirmenin, stresi azaltmanın ve evde kalırken herkesi eğlendirmenin ferahlatıcı bir yoludur.

Bu nedenle, aile üyelerinizi Simply Piano hesabınıza ücretsiz olarak ekleyerek piyano öğrenmenin sevinçlerini birlikte yaşama şansı veriyoruz!

Basitçe Piyano APK

ad Basitçe Piyano
Yayımcı JoyTunes
En son sürüm 5.0
Platformlar Android 5.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir