Simon’s Cat Crunch Time 1.44.0 Apk Mod for Android Full

Simon Kedi Crunch Zaman Mod bir Bulmaca Android Oyunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.8 puan aldı ve toplam 209.459 kişi oy kullandı.

genel bakış

Şeytani kargalar Simon’un Kedisinin en sevdiği Lezzetli İkramları kaydırdı ve onları SİZE yardımcı olabilir!

Simon’un Kedisi, Maisy, Chloe ve Jazz’a ve Treats’ın sadece yenilmeyi beklediği bazı yeni yerlerle renkli bir maceraya kararlı kitty oyuncularına katılın. Eklenen CATitude ile bu ÜCRETSİZ bulmaca oyununda Lezzetli İkramlar toplamaya, büyük kötülerle savaşmaya ve bir sürü hayvan yaratıkla arkadaş olmaya hazır olun!

Önemli

Arkadaşlarınıza meydan okuyun! Purrfect yüksek puanı arkadaşlarınızı yenebilir miyim? Kötüleri yenebilir misin? İkramlarınızı ve özel güçlendiricilerinizi, Sir Royston the Pug, Mr Potts, aç kirpi ve hatta bir tedavi çılgın elektrikli süpürge ile savaşmak için kullanın! Yepyeni animasyonlar içeren Simon’s Cat ile oynayın

Simon’un Kedisi internetin en yaramaz kedisidir ve küresel bir fenomen haline gelmiştir. 870 milyondan fazla izlenen 60’ın üzerinde filmin yıldızı ve birçok büyük endüstri ödülünün sahibi olan Simon’s Cat, dünya çapında bir izleyicinin kalbini yakaladı.

Ne var ne yok

  1. Zevk için Güzel Yeni Seviyeleri!
  2. Simon’s Cat ve arkadaşlarının yer aldığı haritalar boyunca bir sürü yeni animasyon – Hepsini tespit edebilir misiniz?
  3. Güzel el işi temalı haritaların ve seviyelerin tadını çıkarırken çok sayıda günlük canlı etkinliği oynayın.
  4. Bu güncelleme birkaç oyun dengesi iyileştirmesi, küçük hata düzeltmeleri ve geliştirmeler içeriyor

İndirme: Simon’s Cat Crunch Time Apk indir Oyunu oyna

Simon’un Cat Crunch Time’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Google play
 

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Magic Jigsaw Puzzles 6.13.9 – download the intellectual puzzle game of magic Android mod

Magic Jigsaw Puzzles v6.13.9 + Mod – the popular jigsaw puzzle game for Android , …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir