SimCity BuildIt Apk v1.31.1.92799 Mod (Level10 / Maks Para / Nakit / Anahtarlar / Yeni Harita)

SimCity BuildIt Apk v131.1.92799 Mod (Level10/Max Money/Cash/Keys/Fresh Map).Elektronik ARTS, Simcity BuildIT’in web sitemize eklediği Android pazarına oyunda en iyi şehirlerden biri olan şirket tarafından geliştirilmiştir. Uzun zamandır para oyunları olarak satılıyor, son güncelleme ile yayın ücretsiz olarak devam ediyor. Tüm dünyada yüz milyonlarca kez indirilen ve oyunu aldatan çok yoğun olumlu yorumların yoğun bir talebi vardı. Bu konu hoş talepleri görmezden gelmek değildi🙂Sınırsız para hile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler. HOŞGELDİNİZ BAŞKAN! Vatandaşlarınızın gelişeceği kendi güzel, hareketli şehrinizi kurun. Şehriniz büyüdükçe ve karmaşıklaştıkça, vatandaşlarınızın ihtiyacı da artar ve onları mutlu etmek size bağlıdır. Bu tamamen yeni bir SimCity oyunu – mobil cihazlar için yeniden tasarlandı!

Bu uygulama, uygulama satın alma sunar. Uygulama satın alımlarında cihaz ayarlarınızı kullanarak devre dışı bırakabilirsiniz.

ŞEHRİNİZİ OLUŞTURUN
Sayısız bina ve canlı, 3D kalitesinde grafikler ile mobil cihazlarda en gerçekçi şehir kurucusudur. Vergilerin akmasını ve şehrinizin büyümesini sağlamak için binaları stratejik olarak yerleştirin. Şehrinizi hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak yönetirken ve genişletirken 360 derece kıstırın, yakınlaştırın ve döndürün.

ŞEHRİNİZİ YAŞAMAYA GETİRİN
Kaynaklar oluşturun ve ufuk çizginizi oluşturun. Sonra kaynakları arkadaşlarınızla ve diğer şehirlerle ticaret yapın. Hava alanınızdan tekne siparişlerini tamamlayın ve kargo gönderin. Tokyo tarzı mahalleler inşa edin ve Özgürlük Heykeli ve Arc de Triomphe gibi özel simge yapıların kilidini açın. Marina, su parkı ve daha fazlası ile sahil boyunca genişleyin. UFO’lar gibi doğal ve doğal olmayan felaketleri bile serbest bırakın!

VATANDAŞLARINIZI MUTLU TUTUN
Trafik, yangın ve kirlilik gibi gerçek yaşam zorluklarını çözün. Vatandaşlarınızın ihtiyaçlarını karşılamak için elektrik santralleri ve polis departmanları gibi hizmetler sunun ve parklar ve eğitim ile nüfusunuzu artırın. Büyük caddeler ve tramvaylar ile trafiği hareket ettirin. Toplumunuzu şekillendirmek için eğlenceli zorlukları tamamlayın.

ÖDÜLLER KAZANMAK İÇİN YARIŞIN
Belediye Başkanları Yarışması’nda dünyanın dört bir yanındaki oyunculara katılın! Liglerde ilerleyin ve zirveye çıkın. Her hafta yeni zorlukları tamamlayın ve Megalopolis Elite League’e kadar yükselin.

Kullanıcı Sözleşmesi: terms.ea.com
Yardım veya sorularınız için https://help.ea.com/ adresini ziyaret edin.

Önemli Tüketici Bilgileri: EA’nın Gizlilik ve Çerez Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinin kabul edilmesini gerektirir.
; EA ve ortakları için reklamlar içerir; üçüncü taraf analitik teknolojisi aracılığıyla veri toplar (ayrıntılar için Gizlilik ve Çerez Politikası’na bakın); 13 yaşından büyük bir kitleye yönelik İnternet ve sosyal ağ sitelerine doğrudan bağlantılar içerir; EA, www.ea.com/1/service-updates adresinde yayınlanan 30 günlük bildirimden sonra çevrimiçi özellikleri ve hizmetleri kullanımdan kaldırabilir

Oyun Adı :SimCity BuildIT
Kategori : Android Oyunlar İndir
Oyun Türü : Macera
Çıkış Tarihi : 2020
Dil : İngilizce
Boyut :92.66 MB
Geliştirici Şirket: ELECTRONIC ARTS

MEGA MOD
1. Sınırsız Paralar
2. Sınırsız Para
3. Sınırsız Altın Tuşlar
4. Online oynanabilir
5. Oyuncu kimliği diğer oyuncu ile ilişkili DEĞİL
6. Bu kendi benzersiz oyuncu kimliğinizi üretecektir
7. Tüm Sürümler Desteklenir
8. Bu hile uygulandıktan sonra oyunu güncelleyin
9. Zaten inşa edilmiş tüm binalar
10. Tüm inşa edilmiş binalar Omega binalar
11. Tüm binalar tamamen yükseltildi
12. 2 milyondan fazla nüfus
13. 100 mutluluk

UYARI!!!
• Bu, mevcut ilerlemenizi kaldıracaktır!
• Oyun verilerinizi yedekleyin!

SADECE INSTAL OYUN NASIL KULLANILIR , GEREK YOK KOPYA DOSYALARI !!!!
Modun tadını çıkarın

MOD:
Para / Altın / Anahtar

Not: Oyun kaynakları indirmeyi, İnternet’i açmayı ve indirmeyi isterse oyunu İnternet olmadan çalıştırın. Bundan sonra, hemen interneti kapatın. Aşağıdaki oyun internet olmadan yürütmek başlattı!

İNDİR:

SimCity BuildIt Apk v1.31.1.92799 Mod  – PCLOUD LINK

SimCity BuildIt Apk v1.31.1.92799 Mod – ZİPPYSHARE

SimCity BuildIt Apk v1.31.1.92799 Mod – RACATY LINK

SimCity BuildIt Apk v1.31.1.92799 Mod – DRIVE LINK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir