Shop Titans 3.5.0 (MOD Unlimited Coins) Full indir

Kahramanlar olmayı ve kötü canavarlar dünyanın kurtulmasına ilgilendiğiniz olanlar için, Mağaza Titans Tasarım ve Ticaret bir olan harika bir oyun sizin için. Ancak, çok aşina olduğunuz geleneksel kahraman oyunu değil, aslında, bu oyunda, diğer kahramanlar için silah ve ekipman ürettiğiniz için çok az kavga edeceksiniz. Ancak bu önemli olmadığınız anlamına gelmez.

Aksine, muhtemelen oyundaki en önemli karaktersin. Eşya üretme yeteneğinizle, müttefikleriniz için son derece değerli olacaksınız. Mütevazi mağazanızla başlayın ve zaman içinde gelişmeye devam edin. Er ya da geç, dünyanın en büyük işçiliği moğuru olacaksın.

Bununla birlikte, bu şaşırtıcı Android başlığı hakkında bilmeniz gereken her şeyi bulalım.

Hikaye

Oyun, şehirdeki yeni zanaatkar olmakla başlar. Yararlı bilginizden başka bir şey olmadan, kendi dükkanınızı oluşturmanız gerekir. Yavaş ama istikrarlı bir şekilde, tüm bölgedeki en büyük dükkana dönüştürmelisiniz. Köyünüzde çevredeki demirciler, terziler, rahipler, marangozlar ve bitki uzmanları ile işbirliği yapın, zengin bir işçilik imparatorluğu kurmanız gerekecek.

Köyünüzü savunan kahramanları destekleyin ve onlara yüksek kaliteli ürünler satarak servet kazanın. Sizin için kaynak toplamak ve emirlerini tamamlayarak onları geri almak için kahramanları kiralayın. İnsanların yaşamak için güvenli bir yere sahip olabilmeleri için güçlü bir topluluk oluşturalım.

Özellikleri

Oyun, diğer oyunlarda göremeyeceğiniz birçok heyecan verici özellik sunuyor:

Karakterlerinizi özelleştirin

Shop Titans Design & Trade’deki yolculuğunuza başlarken, karakterlerinizi birçok ayarlanabilir özelliğe göre özelleştirebilirsiniz. Farklı saç modelleri, burun şekilleri, cilt tonları, göz tipleri vb. Arasından seçim yapabilirsiniz. Karakterinizi diğerlerinden öne çıkarmak için zaman geçirdiğinizden emin olun. Ayrıca, karakterlerin kıyafetlerinde, aksesuarlarında vb. Değişiklik yapmanıza izin verilir.

Bir usta dükkan bekçisi olun ve kendinizi bir işletme moğoluna dönüştürün

Burada cc’de nihai amacınız köyünüzde başarılı bir imparatorluk yaratmaktır. Güçlü silahlar ve eşyalar yapmak için yüksek kaliteli malzemeler toplayın. Onları kahramanlara sat, karşılığında köyünü davetsiz misafirlere karşı koruyacaklar.

İşinizi büyütüp büyütürken bunu yapmaya devam edin. Daha fazla müşteri kazanmak için mağazanızda yeni mal ve hizmetleri donatın. Ve son olarak, yerel moğol olduğunuzda işlerinizi genişletin.

Kendi fantezi dükkanınızı sıfırdan oluşturun

İlk başta, işlerinizi sıfırdan başlatmanız ve her şeyi kendiniz yapmanız gerekir. Bununla birlikte, mağazanızı topladığınız malzemelerle inşa etmeniz gerekecek. Kahramanlardan ilk siparişlerinizi alın ve itibarınızı kazanmak için mümkün olan en kısa sürede teslim edin. Ve iş büyüdükçe, yeni öğeleri araştırabilir veya çalışanların sizin için çalışmasını sağlayabilirsiniz. Mağazayı daha çekici ve erişilebilir hale getirmek için mobilyalarınızı özelleştirin.

Destansı silahlar ve dişliler üretin

Kahramanların en basit emirleriyle başlayın ve yavaşça daha yüksek seviyelere ulaşın. Oyun aynı zamanda farklı kahraman sınıflarını da tanıtıyor, böylece gereksinimlerini karşılamak için farklı silah türlerini nasıl yapacağınızı öğrenmeniz gerekiyor.

Çeşitli yerlere seyahat edin ve ihtiyacınız olan malzemeleri almak için destansı canavarları indirin. Efsanevi silahları yaparken tüm kalbinizi ve zihninizi koyun. Ve en önemlisi, herkesin favorisi olabilecek kendi imza silahlarınızı tasarlayabilirsiniz.

Oyunu arkadaşlarınızla oynayın ve müreffeh bir kasaba inşa edin

Bu oyun yalnız oynamak anlamına gelmez, aslında, Shop Titans Design & Trade’de, oyuncuların binlerce çevrimiçi oyuncuya katılmasına izin verilir. Şehrinizi müreffeh ve ünlü bir şehir haline getirirken birbirinizle takım kurun.

Patron ol ve senin için çalışacak kahramanları işe al

Zenginleştikçe ve zenginleştikçe, işçiliği yapmak için hayatını riske atmak artık gerekli değil. Gerçekte, oyuncular sadece arkanıza yaslanıp rahatlayabilir ve sizin için malları toplamak için yetenekli kahramanlar kiralayabilirler. Kendi kahraman grubunu topla ve onlara iyi bak. Kahramanlarınıza görevlerinde yardımcı olacak en iyi silah ve ekipmanları verin.

Bu oyunda farklı kahraman sınıflarımız olduğundan, takım kompozisyonlarına dikkat etmek istersiniz. Görevlerini yapmadan göndermeden önce gerekenlere sahip olduğunuzdan emin olun.

Çevrimiçi oyuncularla işlem seçeneklerini keşfedin

İşlerinizi büyütmek için, Shop Titans Design & Trade’deki oyuncular dünyanın her yerinden diğer zanaatkarlarla ticaret yapabilirler. Kendinize en iyi teklifleri almak için görüşmeler üzerinde çalışarak zaman ayırın. Tüm dünyada mallarınızı satarak hızla zengin olun.

Nadir yağma kazanmak için destansı patronları yok et

Shop Titans Design & Trade dünyasında, karanlık ormanlarda ve derin mağaralarda saklanan mistik yaratıklar da var. Savaşmak ve canavarları öldürmek için kahramanlarınızı toplayabilirsiniz. Çoğu zaman, kendinize değerli yağmalar kazanacaksınız.

Kampanya modunuzda görevleri ve görevleri tamamlayın

Oyun çoğunlukla keşfedilmeye açık olsa da, oyuncular yine de kendilerine verilen farklı görev ve görevleri üstlenebilirler. Değerli ödüller kazanmak için görevlerinizi tamamlayın. Bu, nadiren sipariş alan yeni mağaza sahipleri için son derece yararlıdır.

Oynaması ücretsiz

Oyun şu anda oynamak için ücretsiz ve dünyanın çoğu bölgesi için kullanılabilir, bu yüzden zevk almaya başlamak son derece kolay bulacaksınız. Efsanevi ustalar ve mağaza sahipleri dünyasına dalmak için Google Play Store’a erişin , oyunu indirin ve yükleyin.

Görsel ve ses kalitesi

Grafik

Oyun, oyuncuların sadece barışçıl faaliyetlerle uğraştığı samimi bir sanat tarzına sahiptir. Ve ganimet aramak zorunda olsanız bile, esas olarak kahramanların işi olacak. Bu nedenle, oyun son derece dostudur ve herhangi bir yerde herhangi biriyle oynanabilir.

Buna ek olarak, iyi cilalanmış grafikler ve ayrıntılı öğeler, gerçek bir işçiliği yaratık gibi hissetmenizi sağlayacaktır.

Ses / Müzik

Shop Titans Design & Trade’i çalarak saatler geçirirken huzurlu ve dinlendirici müzikleri deneyimleyin.

Shop Titans Nasıl Kurulur: OBB Veri Dosyası ile Tasarım ve Ticaret APK

  1. APK cihazınıza yükleyin.
  2. OBB dosyasını /SDCARD/Android/obb/com.ripostegames.shopr dosyasına çıkarın . OBB dosyasının ( main.1939.com.ripostegames.shopr.obb ) com.ripostegames.shopr klasöründe bulunduğundan emin olun .
  3. Oyunu tekrar başlatın. Zevk almak!

İndirme: Shop Titans Mod latest 3.5.0 Android APK

İş adamı ve macera oyunlarıyla ilgilenenler için Shop Titans Design & Trade, iki kategori arasında kesinlikle harika bir geçiş. Mutlu ustalarımızın dünyasına dalırken farklı oyunların tadını çıkarın.

Download Mod Download OBB

Google play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir