Shooty wars 1.1.2 Apk Full Mod for Android

Shooty savaşları hakkında özet 1.1.2 APK + Mod for Android

ad Ateşli savaşlar
Yayımcı
En son sürüm 1.1.2
Platformlar Android 5.0
paket com.enfeel.swars
İndirme: Orijinal Shooty wars APK

Sevgili dostlar, size Shooty wars APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Arcade Android oyunudur ve 1.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Shooty savaşları MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı ve toplam 151 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

İlginç canavarlar arasındaki savaşları vurmak! Shooty Wars, gerçek zamanlı olarak başkalarıyla bire bir atış savaşlarının keyfini çıkarabileceğiniz ücretsiz bir atış oyunudur. Shooty Wars diğer atış oyunları gibi değil. Shooty Wars’da sadece silah ateş etmek ve mermileri atmak yerine, diğer oyunlarda bulunmayan modlarda çeşitli stratejiler kullanmanın tadını çıkarabilirsiniz. Oynaması kolay, ama başka hiçbir şeye benzemeyen ilgi çekici ve heyecan verici – kendiniz görün!

Önemli

  • Bire bir atış savaş oyunu
  • Bire bir gerçek zamanlı savaş modu
  • Atış ve Savunma türlerini birleştiren benzersiz oyun
  • Basit ama çekici bir oyun
  • Retro tarzı çizimler

Shooty wars Full Apk indir Oyunu oyna

Shooty savaşlarını indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.1.2 sürümündeki yenilikler

  1. Oyun daha dengeli bir oynanış için geliştirildi.
  2. Birkaç oyun içi hata giderildi.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

The Amazing Spider-Man 2 1.2.8d – Spider-Man 2 Android game + data Download

The Amazing Spider-Man 2 is the second version of the incredibly beautiful and amazing Spider-Man game …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir