Shooting Zombie 1.41 Full Apk +Mod for Android

Shooting Zombie Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 500.000’den fazla cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 1.988 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

Bu üçüncü şahıs zombi oyun çekim. Ani bir biyokimyasal enfeksiyon bu hareketli şehre çarptı ve kahramanımız son sığınağı bulmak için bu krizden kurtulmak zorunda.

Önemli

Oyuncular hayatta kalmak için zombileri öldürmek için silah kullanmalıdır.

Oyuncular seviye üzerinden para alabilir. Para, mevcut ve daha güçlü silahları yükseltmek için kullanılabilir. Farklı ateşli silah türleri farklı özelliklere sahiptir. Lütfen silahları uygun şekilde kullanın ve daha uzun süre hayatta kalmak için sınırlı miktarda para ayırın.

Seviye sayısı arttıkça, oyunun zorluğu giderek artacak ve daha fazla zombi oyuncularla buluşacak. Farklı zombiler farklı özelliklere sahiptir, zombi tehdidini kendilerine karşı tartmak, zombilerin zayıflıklarına saldırmak ve düşmanla başa çıkmak için doğru yolu seçmek başarının anahtarı olacaktır.

Oyunda birçok seviye var. Farklı sahneler oyuncuların kullanması için farklı desteklere sahiptir ve oyuncu tarafından bazı özel öğelerin bulunması gerekir.

İndirme: Shooting Zombie Mod APK

Shooting Zombie’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Çekim zombi hakkında özet APK

ad Çekim zombi APK
Yayımcı Tokyo
En son sürüm 1.41
Platformlar Android 4.1
paket com.zombiehunter.deadcity
İndirme: original Shooting Zombie APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir