Shooting League 1.8.0 Apk Mod Data for Android Full Apk

Shooting League 1.8.0 Apk Mod  bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.8 puan aldı, toplam 524 kişi oy kullandı.

genel bakış

Yee-ha! Roguelike oyun ile en çok beklenen Vahşi Batı Çekim mobil oyun! Oynamaya başladıktan sonra asla durmayacaksın!

Önemli

Dikey ekrandaki aşamaları temizleyin! Batı, mermi yağmurları ve çok sayıda tuzak ile tehlikeli bir yer. Sadece dikkatli olun ve kendi temponuzla aşamaları geçmek için en iyi hamlelerinizi gösterin!

Zehir, kana susamış, sınırsız atış, duvardan geçme, gölge klonu ve su üzerinde yürümek gibi çeşitli becerilere sahip yüzlerce kombinasyon. Bol hazine sandıkları, ilginç NPC ve geliştirilmiş beceri yağmaları sizi her zaman eğlendirir.

Batıda yalnız olduğunuzda, sıkıntılar size geliyor! Gelin ve size en uygun silahları ve ekipmanları bulun. Seçebileceğiniz her türlü iyi tasarlanmış makineli tüfek ve kıyafet vardır. Değerli taşlar, büyüleyici parşömenler ve özel beceriler sizi bekliyor. Sizi savunmanıza yardımcı olmak için bir yardımcı ve evcil hayvanla yola çıkın!

Yeni maceraların kilidini açmak için gücünü artırmaya devam et. Efsanevi bir nişancı olmak için batıya meydan okuyun! Hatta manevi güzelliklerin lehine kazanma şansınız bile olabilir!

Cömert miktarda ödül almak isteyen kötü şöhretli adamları yakalayın. Ne için bekliyorsun? Bize katılın ve Atıcılık Ligi Mod dünyasında izinizi bırakın !

Shooting League: Bounty Hunter OBB nasıl kurulabilir

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.jiuyu.android.Shooting” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Ne var ne yok

  1. Hero Active beceri fonksiyonu eklendi.
  2. Hero Evolve işlevi eklendi.
  3. Yeni Kahraman Eklendi: Ödül Avcısı.
  4. Yeni bölümlerin kilidi açıldı (Bölüm 6 ve 7).
  5. Zaman sınırlı Paket sistemi eklendi.

 

İndirme: Shooting League: Bounty Hunter Apk MOD

Atıcılık Ligi: Bounty Hunter’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod indir OBB indir
Google play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir