Shazam 10.22.0 Apk Mod for Android Full

Shazam Mod bir Müzik ve Ses Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 3.683.414 kişi oy kullandı.

genel bakış

Shazam uygulaması , her ay yüz milyonlarca kişi tarafından çalan müziği anında tanımlamak ve başkalarının neler keşfettiğini görmek için kullanılan dünyanın en popüler uygulamalarından biridir. Hepsi ücretsiz.

Ve bu sadece başlangıç: Shazam’larınızı tam olarak dinleyebileceğiniz veya satın alabileceğiniz video kliplere, şarkı sözlerine, ilgili parçalara ve akış hizmetlerine tek dokunuşla erişim.

Önemli

  • Tek dokunuşla müziği tanımlayın
  • Müzik sözleriyle şarkılara eşlik edin veya videolarını izleyin
  • Şarkıları önizleyin ve Spotify çalma listelerine ekleyin **
  • Çevrimdışı Shazam: Müziğinizi bağlı olmasanız bile tanımlayın! *
  • Yeni müzik bulmak için önerilen parçalara göz atın
  • Shazam’ın gerçek zamanlı grafikleriyle döngüde kalın
  • Tüm Shazam’larınızı tüm cihazlarda senkronize etmek için giriş yapın
  • Apple Music’e hızlı bağlantılar

Shazam apk görsel tanıma: Shazam posterler, dergiler, kitaplar ve çok daha fazlası için kamera simgesine dokunun! Shazam kamera logosunu gördüğünüz her yerde kullanın.

İndirme: Shazam Mod APK

Shazam’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
GOOGLE PLAY DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Let’s Create! Pottery 2 1.71 – Android +mod Full Download

Let’s Create! Pottery 2 v1.71 + Mod – fascinating and entertaining fun game “Pottery 2” for …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir