Shadowgun War Games 0.2.3 Full Apk- Mod for Android

Shadowgun Savaş Oyunları hakkında özet

ad Shadowgun Savaş Oyunları
Yayımcı
En son sürüm 0.2.3
Platformlar Android 6.0
paket com.madfingergames.wargames.shooter
İndirme: Orijinal Shadowgun Savaş Oyunları APK

Sevgili dostlar, size OBB ile Shadowgun Savaş Oyunları APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Aksiyon Android Oyunudur ve 500.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Shadowgun Savaş Oyunları MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.1 puan aldı ve toplam 44.808 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Olağanüstü grafikler ve yoğun PvP (Oyuncu ve Oyuncu) 5v5 savaşları ile taktik çok oyunculu FPS (First Person Shooter). Klasik Capture the Flag için stratejinizi geliştirin veya Team Deathmatch’te yanan tüm silahlara girin. Yoğun çok oyunculu haritalar ve modlarla Shadowgun War Games, mobil cihazlarda en iyi PvP deneyimidir!

Önemli

Olağanüstü grafikler, özelleştirilebilir kontroller, artı sesli ve yazılı sohbet ile Taktik First Person Shooter aksiyon macera! Herkesin mobil cihazlarında gerçekten rekabetçi bir savaş yaşayabileceği, hareket halindeyken kolay FPS çok oyunculu atıcı.

Shadowgun Evrenindeki arenalarda, haritalarda ve benzersiz etkinliklerde dünya çapındaki oyunculara karşı savaşın.

Eğlenceli ve yeni başlayanlar için erişilebilir ve hardcore oyuncular bol zorluk bulacaksınız. Herkes Capture the Flag ve Team Deathmatch oyun modlarında yarışabilir!

Savunma oyuncuları için Blink ve Shield’den daha agresif taktikler için Berserk moduna. Kahramanınızı benzersiz görünümler, ifadeler, takılar, çıkartmalar vb. İle özelleştirin.

Savaşta beceri ve stratejiyi ödüllendiren çok oyunculu PvP FPS. Takım taktikleri, bu ücretsiz çok oyunculu PvP First Person Shooter oyununda zaferi sağlayacaktır.

Düzenli güncellemeler, heyecan verici yeni kahramanların, oyun modlarının, etkinliklerin, görünümlerin ve ifadelerin gelmesiyle Shadowgun Savaş Oyunları PvP deneyimine daha fazla seçenek ve karmaşıklık katacak. Mobil oyunun geleceği Savaş Oyunları!

En son sürümü indirin

Shadowgun Savaş Oyunlarını indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

İndir OBB’yi indir

Shadowgun Savaş Oyunları OBB nasıl kurulabilir

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.madfingergames.wargames.shooter” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

0.2.3 sürümündeki yenilikler

 1. Oyuncuların dönmesini engelleyen sabit amaç yumuşatma
 2. Bağlantıyı kes / yeniden bağlandığında dengesiz oyuncu sayısına sahip takımlar düzeltildi
 3. Battle Pass ödül ekranında ödül simgelerinin gösterilmesiyle ilgili sorunlar düzeltildi
 4. Bazen kaybolan veya takılan sabit bayrak simgeleri
 5. HUD’da Flash Mine patlaması gösterilmemesi düzeltildi
 6. Sabit eğitim görevi yüklenmiyor

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir