Shadow Knight 1.1.0 Apk Full Mod for Android

Shadow Knight hakkında özet

ad Gölge Şövalyesi
Yayımcı
En son sürüm 1.1.0
Platformlar Android 5.0
paket com.fansipan.stickman.fight.shadow.knights
İndirme: Orijinal Gölge Şövalyesi APK

Sevgili dostlar, size Gölge Şövalyesi APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Aksiyon Android Oyunudur ve 500.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Shadow Knight MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.1 puan aldı ve toplam 8.474 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Harmonia’nın güzel ve parlak dünyası, İnsan, Ölümsüz, Ork, Ruh, Cüce, Canavar Adam, Elf, vb.Dahil Mortal ırkların yaşayacağı bir ülkeydi. boşuna karanlık, sadece suçlu bir iyilik yüzünden ironi.

Gölge Savaşlarından Harmonia dünyasını kurtarmak için, bir Gölge Şövalyesi olarak, destansı canavarlarla savaşın, Karanlığın ölümsüzlerini yenmek ve ışığı Harmonia’ya geri getirmek için kötü düşmanlarla savaşın. O güçlü Gölge Şövalyesi olacak mısın?

Önemli

Karanlık fantezi dünyasında hack ve eğik çizgi oyunuyla aksiyon rpg oyun hissini yaşayın. Koşarak, tırmanarak, zıplayarak birçok karmaşık araziyi keşfedin, öğrenmeniz için büyüleyici gizem noktaları var!

Sonsuz karanlık fantezi gölge savaşlarına dalmış olacaksınız. Macera kasabaları, ormanları, zindanları… canavarlar, zombiler, iskeletler, orklar ve ölümsüz yaratıklarla dolu bir fantastik dünyaya girerken. Nihai düşmanları, dünyanın kaderini değiştirmek için güçlü patronları yen!

Yüzlerce eşyadan en iyi silahı, ekipmanı, runeyi topla, sonra diğer şövalyelerden öne çıkmak için Gölge Şövalyeni tamamen özelleştir. Maceraya katılın ve en çılgın dövüşleri yaratın çünkü Şövalyeniz, Tarzınız!

Tamamlamak için bir sürü görev, mümkün olduğunca çok ödül almak için hepsini yapın. Ve her zaman 100’den fazla başarı olduğunu unutmayın. Mücevher, enerji, anahtar,… ve görevleri alan görevleri tamamla!

Siz yokken şövalyeleriniz hala eğitiliyor ve yükseltmek için kaynaklar topluyor. Geri döndüğünüzde daha güçlü olacaklar, yeni seviyeler kazanacaklar, yeni beceriler öğrenecekler. Büyüyün ve güçlü bir takım yetiştirin ve savaşlara hazır olun!

Güvenli?

Aygıtı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.1.0 sürümündeki yenilikler

  1. Yeni Kahraman: Logan
  2. Yeni Cilt: Elder Wood
  3. Yeni etkinlikler: Logan Rate Up ve Lucius Shop
  4. Hile karşıtı sistemi geliştirin
  5. Hata öğreticisini düzelt

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Prime Peaks 34.3 – download racing-car driving game for Android +mod

Prime Peaks v34.3 + Mod – exciting and unique hill climbing game for Android, normal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir