Shadow Deck 1.0.66 Mod Full APK

Shadow Deck hakkında özet

ad Gölge güverte APK
Yayımcı NOXGAMES – ücretsiz büyük baş kukla sporları
En son sürüm 1.0.66
Platformlar Android 4.1
paket com.noxgames.shadow.deck.card.ccg
İndirme: original Shadow Deck APK

Gölge Güverte Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 31.615 kişi oy kullandı.

Yeni sihirli kart oyunları burada. Kart kahramanları toplayın ve strateji oyunu için en iyi güverte kahramanlarını oluşturun. Bu en iyi bina kart oyununda gerçek rakibe karşı çevrimiçi düellolarla savaşır ve zafer için ödüller kazanırsınız.

PvP arenasında veya farklı zorluktaki Kampanya görevlerinde çevrimiçi savaşlar oynayın. Arkadaşlarınızla kendi Klanınızı oluşturun ya da başka bir klana katılın ve daha fazla eğlencenin tadını çıkarın. Sandık kazanın ve kahraman kartları alın, koleksiyonunuza ekleyin ve daha yüksek seviyelere geliştirin.

Önemli

  • Özel yeteneklere ve görsel efektlere sahip nefes kesici sanat kartları
  • Büyük ödüller veren maceracı destansı kampanya
  • Çevrimiçi PvP çok oyunculu arenada sihirli savaş
  • Evrimleşmiş kartlarla rakipsiz olun
  • Günlük giriş bonusu, tam görevler için günlük ödüller

Shadow Deck’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir