Shadow Deck 1.0.67 Mod Full APK

Shadow Deck 1.1.1 APK + Mod for Android hakkında özet

ad Gölge Güverte
Yayımcı
En son sürüm 1.1.1
Platformlar Android 4.1
paket com.noxgames.shadow.deck.card.ccg

genel bakış

Sevgili dostlar, Shadow Deck APK’nin son sürümünü sizlere sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 100.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. Shadow Deck MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,3 puan aldı ve toplam 31.705 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Yeni sihirli kart oyunları burada. Kart kahramanlarını toplayın ve stratejiniz için en iyi güverte kahramanlarını oluşturun Bu en iyi bina kart oyununda gerçek rakiplere karşı çevrimiçi düellolarla mücadele ediyor ve zafer için ödüller kazanıyorsunuz.

PvP arenasında veya Kampanya görevlerinde farklı zorluk derecelerinde çevrimiçi savaşlar oynayın. Arkadaşlarınızla kendi Klanınızı oluşturun veya başka birine katılın ve daha çok eğlenin. Sandıklar kazanın ve kahraman kartlarını edinin, koleksiyonunuza ekleyin ve daha yüksek seviyelere geliştirin.

Önemli

  • Özel yeteneklere ve görsel efektlere sahip nefes kesici sanat eserleri kartları
  • Harika ödüllere sahip maceracı epik sefer
  • Çevrimiçi PvP çok oyunculu arenada sihirli savaş
  • Gelişmiş kartlarla rakipsiz olun
  • Günlük giriş bonusu, eksiksiz görevler için günlük ödüller

Shadow Deck APK Mod Son versiyonunu indirin

Shadow Deck’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

Download Shadow Deck Mod Apk v1.1.1

Google Play

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan kurulum moduna aldığınızda endişelenmenize gerek yok. Otomatik modda her gün gönderilen tüm dosyaları virüsten koruma yazılımıyla tarıyoruz.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyiciyi kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketindeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum sürecini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosyaları indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.1.1 sürümündeki yenilikler

  1. Hata düzeltmeleri

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Sea Port 1.0.216 – a great strategy game “Commercial Port” Android Download

Sea Port v1.0.216 – Exciting strategy game “Commercial Port” for Android A fun and beautiful …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir