Secure Folder 1.1.07.6 Apk Mod for Android Full

Güvenli Klasör Mod bir İş Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 500.000.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 80.045 kişi oy kullandı.

genel bakış

Güvenli Klasör, Samsung Galaxy telefonunuzda özel, şifreli bir alan oluşturmak için savunma sınıfı Samsung Knox güvenlik platformundan yararlanır. Güvenli Klasöre taşınan uygulamalar ve veriler cihazda ayrı ayrı yerleştirilir ve ek bir güvenlik ve gizlilik katmanı elde eder.

Önemli

  • Özel dosyalarınızı ve uygulamalarınızı güvenle saklayın. “Güvenli Klasöre Taşı” ya dokunarak veya Güvenli Klasör içinden “Dosya ekle” aracılığıyla içe aktararak uygulamaları ve verileri taşımak kolaydır. Kişisel uygulamalarınız ve verileriniz, kötü amaçlı saldırılara karşı korunmaları için ayrılır ve şifrelenir.
  • Güvenli Klasörünüzü ek bir PIN, desen, şifre veya biyometrik kilitle kilitleyin, böylece özel resimlerinize, uygulamalarınıza ve verilerinize yalnızca siz erişebilirsiniz.
  • Uygulamalarınızı ve verilerinizi Güvenli Klasöre ekleyin veya kopyalayın. Özel kişilerinizi, fotoğraflarınızı ve daha fazlasını ayrı bir hesapta saklamak için Güvenli Klasör’ü kullanabilirsiniz. Bu, verilerinizi daha etkili bir şekilde yönetebilmeniz için bir cihazda iki profile sahip olmanızı sağlar.

İndirme: Secure Folder Mod APK

Güvenli Klasörü indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Google play download

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

ES File Explorer 4.2.4.6.2 – Extraordinary “ES” file manager for Android+mode Full Download

Download ES File Explorer 4.2.4.6.2 – Extraordinary “ES” file manager for Android + mode ES …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir