Sea Battle 2 2.2.2 Apk Mod for Android Full Download

Sea Battle 2 Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.7 puan aldı, toplam 823.875 kişi oy kullandı.

genel bakış

Sea Battle 2 Mod , yeni yetenekleri ve genişletilmiş cephaneliği ile herkesin çocukluğundan en sevdiği masa oyunudur! Dünya çapında milyonlarca insan bu oyunu oynuyor. Savaş gemileriniz, uçaklarınız, denizaltılarınız, mayınlarınız ve radarınız olacak – ve hepsi bu değil. Savaş gemilerini savaş alanına yerleştirin ve rakibinizin alanına saldırılar yapın. Düşmanın deniz filosunu batırmak ve savaşı kazanmak için çeşitli silahlar kullanın.

Gerçek zamanlı olarak dünyanın her yerinden oyunculara karşı çevrimiçi savaş! Oyun stratejinizi oluşturun, taktiklerinizi geliştirin ve rakiplerinize bir şans vermeyin! Rütbenizi artırın ve filonuzun amirali olun!

Liman şehrinizi inşa edin ve ödüller toplayın! Destansı arenalarda kazanın ve yeni binaların kilidini açın. Askeri üsler, tersaneler, fabrikalar, gökdelenler, görülecek yerler ve çok daha fazlasını inşa edin!

Önemli

 • İnternet üzerinden dünyanın her yerinden oyunculara karşı savaşın!
 • Rütbenizi ve unvanınızı denizciden amirale yükseltmek için savaşlar kazanın!
 • Destansı arenalarda savaşlara katılın, yenilerini açın ve ödüller kazanın!
 • Kendi şehrinizde tasarladığınız ve inşa ettiğiniz bir kahraman olun!
 • Arkadaşlarınızla, iş arkadaşlarınızla veya yalnızca Bluetooth üzerinden tanıdıklarınızla savaşlar ayarlayın.
 • Arkadaşlarınızla tek bir telefonda (tablet) oynayın, sırayla gemilerinizi yerleştirin, cephaneliğinizi seçin ve savaşın!
 • Uygun zorluk seviyesini seçin ve yapay zekayı (yapay zeka) yenmeye çalışın.
 • Savaş filonuzu ve cephanelik ekipmanınızı özelleştirin ve I. Dünya Savaşı döneminden modern zamanlara kadar çeşitli görünümlerin kilidini açın. Kendiniz için müthiş bir isim, havalı bir avatar ve filonuzun bayrağı seçin.
 • Sohbet ve emojilerle savaş sırasında oyuncularla etkileşime geçin.
 • Ek silah olmadan gelişmiş modu veya klasik modu seçin.
 • Turnuvalara katılın ve kupa kazanın. Kupa odanızı doldurun!
 • Kazanç sayınıza göre sıralamanızı yükseltin ve küresel skor tablolarında en iyi oyuncu olun!

İndirme: Sea Battle 2 Mod APK

Sea Battle 2’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Goohle play download

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir