Sci Fi Tower Defense 1.92 Full Mod APK

Sci Fi Tower Defense hakkında özet

ad Bilim kurgu kule savunma APK
Yayımcı Gyro-Oyun
En son sürüm 1.92
Platformlar Android 4.1
paket com.gg.moduleTd
İndirme: Orijinal Sci Fi Kule Savunma APK

Sci Fi Kule Savunma Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.7 puan aldı, toplam 8.436 kişi oy kullandı.

Savunma türünde en iyi td oyunu. Bu en iyi kule savunma strateji oyunu oyna. Diğer savunma oyunları arasında büyük tank avcısı. Destansı ve benzersiz kuleleri kullanarak savun. Amacınız, saldırı yollarına savunma yapıları yerleştirerek düşman saldırganlarını engelleyerek bölgenizi savunmak olan bir kule savunma strateji oyunudur. Bu strateji oyununda, oyuncunun savunması gereken bir uzay tabanı vardır. Savunması gereken birden çok gelen “düşman” dalgasına sahipsiniz. Genel olarak başarılı olup olmayacağınız, düşmanlara saldırma yolunda kuleleri stratejik olarak yerleştirme ve inşa etme yeteneğinize bağlı olacaktır.

Önemli

  • 80+ seviye
  • Kuleleri savunma planınıza uyacak şekilde özelleştirin
  • Savunmanızı dikkatlice planlayın ve seviye savaş sırasında kendini dönüştürdüğü için sürekli değişen savaş alanına uyum sağlayın
  • Kulenize gelir veya sıçrama veya kritik vuruş gibi ek benzersiz savunma etkileri kazandırabilecek çok sayıda modüler eleman.
  • Modüller birbirlerinin savunma performansını artırabileceğinden nihai kombinasyonları bulun
  • Düşmanların size daha da fazla meydan okuma vermek için savunmanızı zayıflatabilecek ve hatta devre dışı bırakabilecek garip güçleri var
  • Elementler – Kulelerinizin belirli düşmanlara karşı verdiği hasarı artırın
  • Uzay canavarları yolunda kuleler inşa ederek seviye düzenini değiştirin
  • Savunmanızı özelleştirmenin başka bir yolunu verebilecek 3 farklı beceri
  • Güzel grafikler

Sci Fi Tower Defense’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir. indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayınız

İndir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Download Hardhead Squad: MMO War 1.18.15134 – Android strategy game “Tough Squad”!

Hardhead Squad: MMO War v1.18.15134 – Strategy game “Hardy Squad” for Android is another fun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir