Sausage Wars.io 1.4.0 Apk + Mod for Android Download

Sausage Wars.io Mod Arcade Android Oyunudur . Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.0 puan aldı, toplam 41.486 kişi oy kullandı.

genel bakış

Savaş zamanı! Dikkatli ol – burası sosisli sandviç yiyen sosisli bir dünya. Düşmanlarınız ketçap sızana kadar ölümle savaşın!

Önemli

Kötü şöhretli sosis geri döndü ve tüm bu ölmek onu biraz güç aç ve dövüş, savaşmak, dövüşmek ve parçalamak, parçalamak, parçalamak için hazır hale getirdi! Onun son köpek ayakta ve sosis savaşları io savaş arenası ustası oluncaya kadar diğer tüm sosislerle savaşmasına ve öldürmesine yardım edin!

Sosisinizi sosis savaşları savaş arenasında hareket ettirmek için dokunun ve basılı tutun. Kafa patlatmaya bırakın ve düşman sosislerini sosis savaşlarına itin io keskin aletler, mutfak lavaboları, bahçe ateşi veya kontrolden çıkma gibi engellerle savaşın. Savaşın ve sosisleri smithereens ile parçalayın!

Her sosis savaşının io savaş seviyesinin sonunda sıcak kazı köpeği zafer dansını unutma!

İndirme: Sausage Wars.io Apk APK

Sausage Wars.io’yu indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Sosis savaşları hakkında özet APK

ad Sosis Savaşları
Yayımcı TabTale tarafından Crazy Labs
En son sürüm 1.4.0
Platformlar Android 4.4
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Bricks Breaker Quest 1.1.13 – Arcade game – “Brick Breaker” Android +Full mod Download

Bricks Breaker Quest v1.1.13 + Mod – Fun arcade game “Brick Breaker” Android Normal version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir