Samsung Internet Browser 11.1.2.2 Apk for Android

Samsung Internet Tarayıcı Mod Bir İletişim Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 1.354.715 kişi oy kullandı.

genel bakış

Samsung’un Android için en hızlı, en akıcı, en güvenli web tarayıcısıyla web’de gezinmenin üstün deneyimini yaşayın.

Önemli

  • Web’de alışveriş yapmak, yeni Web Payments API’sı desteğiyle her zamankinden daha güvenli ve kolay hale gelecek ve yalnızca birkaç dokunuşla güvenli bir şekilde ödeme yapmanıza ve ödeme yapmanıza olanak tanır.
  • Amazon Alışveriş Asistanı, ürünleri Amazon ile karşılaştırarak web’de alışveriş yaparken en iyi fırsatları elde etmenizi sağlamak için açılabilir.
  • Samsung Internet, çeşitli Samsung cihazları arasında tutarlı ve sürekli bir kullanıcı deneyimi sağlamayı amaçlamaktadır.
  • Bir web sayfasındaki tüm görüntüler bir defada kaydedilebilir.

Ne var ne yok

  1. Tarayıcı Uzantıları (M OS veya üstü, Galaxy Store Gerekli)
  2. Chromium web motoru M75’e yükseltildi
  3. Hata düzeltme ve stabilizasyon

İndirme: Samsung Internet Browser Apk APK

Samsung Internet Tarayıcısını indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Google play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir