Samsung Internet Browser 11.2.1.3 Apk for Android Download

Samsung Internet Tarayıcı Mod Bir İletişim Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 1.416.961 kişi oy kullandı.

genel bakış

Samsung’un Android için en hızlı, en akıcı, en güvenli web tarayıcısıyla web’de gezinmenin üstün deneyimini yaşayın.

Önemli

  • Web’de alışveriş yapmak, yeni Web Payments API’sı desteğiyle her zamankinden daha güvenli ve kolay hale gelecek ve yalnızca birkaç dokunuşla güvenli bir şekilde ödeme yapmanıza ve ödeme yapmanıza olanak tanır.
  • Amazon Alışveriş Asistanı, ürünleri Amazon ile karşılaştırarak web’de alışveriş yaparken en iyi fırsatları elde etmenizi sağlamak için açılabilir.
  • Samsung Internet, çeşitli Samsung cihazları arasında tutarlı ve sürekli bir kullanıcı deneyimi sağlamayı amaçlamaktadır.
  • Bir web sayfasındaki tüm görüntüler bir defada kaydedilebilir.

İndirme: Samsung Internet Browser Apk APK

Samsung Internet Tarayıcısını indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Masaüstü web sayfasındaki pop-up zoomer için hata düzeltmesi
  2. Yer imi eklenmiş web sayfalarında yükleme hatası için hata düzeltmesi
  3. Hata düzeltme ve stabilizasyon

Samsung internet tarayıcısı hakkında özet APK

ad Samsung İnternet Tarayıcısı
Yayımcı Samsung Electronics Co. Ltd.
En son sürüm 11.2.1.3
Platformlar Android 4.2
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Thumbnail Maker Pro 11.6.1 – application for making thumbnails for Android! Full Download

Thumbnail Maker – Create Banners, Covers & Logos v11.6.1 – Application for making thumbnails of Android Professional and …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir