Samsung Gallery 11.1.02.1 Apk- Mod for Android Download

Samsung Galeri Mod bir Fotoğraf Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.7 puan aldı, toplam 2.282.212 kişi oy kullandı.

genel bakış

Galaxy akıllı telefonda global olarak kullanılan ve tanınan Samsung Gallery ile görüntü ve videonuzu hızlı ve havalı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.Gelişmiş güvenlik, görüntü ve videolarınızı güvenli bir şekilde korumanıza yardımcı olur, aynı anda oturum açarak bulut senkronizasyonu ile her yerde görüntü ve videonuzun keyfini çıkarabilirsiniz. Samsung Gallery yüklüyse. Güncelleme uygulaması ile yeni başlatılan Galaxy’nin yeni Galeri özelliğini kolaylıkla yaşayabilirsiniz. Samsung Gallery’yi güncelleyin ve akıllı yollarla görüntü ve videoların keyfini çıkarmaya başlayın.

İndirme: Samsung Gallery Apk APK

Samsung Gallery’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. “Albümleri gizle veya göster” seçeneğini Güvenli Klasör’deki menüden kaybolan hata düzeltildi.
  2. İçeriğin Özel moda geçmesini engelleyen hata düzeltildi.

Samsung Galeri hakkında özet APK

ad Samsung Galerisi
Yayımcı Samsung Electronics Co. Ltd.
En son sürüm 11.1.02.1
Platformlar Android 6.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir