Samsung Email 6.1.12.1 Apk Mod for Android Full Download

Samsung Email 6.1.12.1 Apk Mod bir Verimlilik Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı ve toplam 1.244.205 kişi oy kullandı.

genel bakış

Samsung E-posta, kullanıcıların birden çok kişisel ve iş e-posta hesabını sorunsuz bir şekilde yönetmelerini sağlar. Samsung Email ayrıca, iş için EAS entegrasyonu, verileri korumak için S / MIME kullanarak şifreleme ve kapsamlı bildirimler, SPAM yönetimi gibi kullanım kolaylığı özellikleri de sunar. Ayrıca, kuruluşlar gerektiğinde çeşitli politikaları yönetebilir.

Önemli

  • Kişisel e-posta hesaplarını yönetmek için POP3 ve IMAP desteği
  • Exchange Server tabanlı iş e-postalarını, takvimlerini, kişilerini ve görevlerini senkronize etmek için Exchange ActiveSync (EAS) entegrasyonu
  • Güvenli e-posta iletişimi için S / MIME kullanarak şifreleme
  • Bildirimler, zamanlama senkronizasyonu, SPAM yönetimi ve birleşik posta kutuları ile özelleştirilebilir kullanıcı deneyimi
  • Kapsamlı, yerleşik EAS desteğiyle politika yönetimi
  • İlgili postayı okumak için ileti dizisi ve ileti dizisi görünümü

İndirme: Samsung Email Mod APK

Samsung E-posta’yı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Samsung E-posta hakkında özet APK

ad Samsung E-posta
Yayımcı Samsung Electronics Co. Ltd.
En son sürüm 6.1.12.1
Platformlar Android 6.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir