Safe Security 5.6.6.4810 [Ad Free] Apk for Android Full

Safe Security Mod bir Araçlar Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı ve toplam 16.827.936 kişi oy kullandı.

genel bakış

Speed ​​Booster, Önemsiz Temizleyici, Anti Casus Yazılım ve Virüs Sökücü ile Android Telefon için Güvenlik Koruması

200 milyon kullanıcı tarafından güvenilen 360 Security App , arka plan uygulamalarınızı, bellek depolama alanınızı, önemsiz dosyalarınızı ve pil gücünüzü optimize ederek cihazınızı virüslerden koruyan hepsi bir arada güç temizleyici, akıllı hız yükseltici ve antivirüs uygulamasıdır.

Cep telefonunuzu sadece bir dokunuşla korumak için sezgisel olarak tasarlanmış süper hızlı temizleyici ve güvenlik uygulamasını indirin.

Önemli

  • Yüklü uygulamaları, hafıza kartı içeriğini ve yeni uygulamaları otomatik olarak tarayın. 360 Security’nin virüslere, reklam yazılımlarına, kötü amaçlı yazılımlara vb. Karşı en son koruma teknolojileri.
  • Mobil temizleme uygulaması. Depolama alanını boşaltmak için tüm gereksiz dosyaları (sistem önbelleği, görüntü önbelleği, video önbelleği ve reklam önbelleği) silin.
  • Belleği optimize edin ve telefonu hızlandırın. Hızı artırmak ve telefon performansını artırmak için belleği (RAM) temizleyin, ayrıca oyunların sorunsuz çalışmasını sağlamak için artırın.
  • İstenmeyen / spam çağrılarını ve kısa mesajları engellemeye yardımcı olun. Arama günlüğü, mesaj ve kişilerden kara listeye anonim numaralar eklemenize izin verin.
  • İşe yaramaz ve can sıkıcı bildirimleri gizlemenize ve aşırı bildirimlerin aynı anda gelmesini önlemenize izin verin.
  • Telefonunuzu güvenli olmayan ortak WiFi’den korumak için mevcut WiFi bağlantısını tespit edin.
  • Gizlilik ve Uygulama Kilidi – Facebook, Instagram, Snapchat, fotoğraf albümleri ve diğer önemli ve özel belgeler gibi cihazdaki verilerin yanlış ellere geçmesini önleyin.
  • Cihazınız parmak izi sensörüne sahipse, desen veya PIN kodunu artık unutma korkusu yoksa, parmak izinizle ekranı hızlı ve kolay bir şekilde açın.

İndirme: Safe Security Mod APK

Güvenli Güvenliği indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Google play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir