Rush Rally 3 1.82 Paid Apk + Mod for Android Full

Rush Rally 3 Mod bir Yarış Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı, toplam 2.451 kişi oy kullandı.

genel bakış

Yağmurda veya karda gece veya gündüz 60 fps yarış! Her biri kar, çakıl, asfalt ve kir gibi farklı yüzey tiplerine sahip 72’den fazla yeni ve eşsiz sahne 15 yıldan fazla deneyime dayanan gerçek zamanlı araç deformasyonu ve hasarı da dahil olmak üzere bugüne kadarki en iyi araba dinamiği modellerinden biriyle yarış.

Önemli

  • Yeni Kariyer moduna geçin, AB sahnelerini tek bir ralli üzerinde yarışın veya ralli haçındaki diğer araçlarla metali metalle taşlayın.
  • Eşsiz bir parça seçkisiyle tüm dünyadaki diğer oyunculara karşı haftalık etkinliklerde yarışın!
  • Arabalarla dolu bir garajı yükseltin, ayarlayın ve özelleştirin. Araçlarınızın görünümünü tamamen değiştirmek için yeni tasarım düzenleyicisini kullanın. Her bir aracı gerçekten benzersiz kılmak için yeni jantlar ve yükseltmeler satın alın.
  • Gerçek Zamanlı çok oyunculu, Sosyal Liderler ve Hayalet Yarışı, istediğiniz zaman herhangi bir oyuncuyu yarışmanıza izin verir. Dünyanın en iyileriyle nasıl karşılaştırdığınızı görün.
  • Dokunma ve eğme cihazları için özel olarak tasarlanmış tamamen özelleştirilebilir bir kontrol sistemi, yarışın daha eğlenceli ve tutarlı hale geldiği anlamına gelir. Kontrolleri istediğiniz yere yerleştirin! Ayrıca tüm MFi denetleyicileri için tam destek içerir

İndirme: Rush Rally 3 Mod APK

Rush Rally 3’ü indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Mod bilgisi

  1. Çok para

Ne var ne yok

  1. Bulut tasarrufu
  2. Bölünmüş zamanlar

Rush Rally 3 APK hakkında Özet

ad Rush Ralli 3
Yayımcı Brownmonster Limited
En son sürüm 1.82
Platformlar Android 4.4
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Car Stunt Races 3.0.18 – Stunt Car Racing Game +Mod Download

Car Stunt Races: Mega Ramps v3.0.18 + Mod – A fun and exciting racing game …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir