Runkeeper 10.6.3 Apk for Android Full

Runkeeper Mod bir Sağlık ve Fitness Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 546.400 kişi oy kullandı.

genel bakış

Herkes. Her koşuda. İnsanların kapıdan çıkmasına ve sonsuza dek koşmaya devam etmesine yardımcı olan topluluğa katılın! Egzersizi izleyin, hedefler belirleyin, terleyin ve yol boyunca ilerlemeyi görün. İster 5K hedefini ister maraton eğitiminin derinliklerini takip etmek için çalışıyor olun, 50 milyon kullanıcı tarafından güvenilen ve sayılan GPS uygulamasını kullanın .

Önemli

  • Egzersizleri Takip Et – Gerçekten koşu, yürüyüş, koşu, bisiklet veya herhangi bir aktivite için gidin. GPS ile antrenmanınızı gerçek zamanlı olarak net bir şekilde görebilirsiniz.
  • Hedef Belirle – Bir yarış, ağırlık veya temponuzu mu düşünüyorsunuz? Oraya varmanız için size koçluk yapabiliriz.
  • Bir Planı Takip Et – Yoğun programınıza uyması için kişiselleştirilmiş rutinlerimiz var. Ve her durumda yardımcı hatırlatıcılar.
  • Motive Kalın – Zorluklara katılın, egzersiz ödüllerini alın ve başarılarınızı arkadaşlarınızla paylaşın.
  • Bkz. İlerleme – Bu çalışan şey çalışır. Ter göreceksin ve bunu kanıtlamak için sayıları gösterelim!

İndirme: Runkeeper Mod APK

Runkeeper’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Koşucu hakkında özet APK

ad RunKeeper
Yayımcı ASICS Digital Inc.
En son sürüm 10.6.3
Platformlar Android 3.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir