Run with Map My Run 20.7.0 Apk Mod for Android Download

Harita ile Çalıştır My Run Mod bir Sağlık ve Fitness Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.7 puan aldı ve toplam 243.282 kişi oy kullandı.

genel bakış

İster fitness seyahatinize ister deneyimli bir koşucuya yeni başlıyor olun, yolda kalmak ve hedeflerinize ulaşmak için motive olmak için gereken özellikleri ve araçları bulacaksınız. Özelleştirilebilir Eğitim Planları, kişiselleştirilmiş koçluk ipuçları ve koşmayı daha kolay hale getirin. Sağlık ve zindelik konusundaki ortak bağlılığınızı destekleyen 60 milyondan fazla sporcudan oluşan bir topluluktan ilham alın.

Önemli

  • Parça doğrudan Android Wear cihazınızdan çalışır ve gerçek zamanlı olarak görsel, dokunsal ve ses ilerleme güncellemeleri alın.
  • Üstün bir deneyim, koşularınızı geliştirmek için daha fazla veri ve rota takibi için Zırh Altında ayakkabılarını uygulamaya bağlayın.
  • Google Fit, Android Wear, Garmin, Fitbit, Jawbone ve daha fazlası dahil olmak üzere en yeni uygulamalarla ve çoğu giyilebilir cihazla senkronize edin.
  • Kalori alımınıza ve yanıklarınıza kapsamlı bir bakış için MyFitnessPal ile bağlanarak beslenmenin kontrolünü elinize alın.
  • Hız, mesafe ve yükseklik gibi istatistikler için özelleştirilebilir ses ile GPS izlemeli koşularda gerçek zamanlı ses koçluğu alın.
  • Koşu, bisiklet, yürüyüş, spor salonu antrenmanları, çapraz antrenman, yoga ve daha fazlası dahil olmak üzere en geniş aktivite yelpazesi ile 600’den fazla aktiviteyi kaydedin.
  • Tüm verilerinizi tek bir yerden içe aktarmak ve analiz etmek için 400+ cihazla bağlantı kurun.
  • Gear Tracker ile ayakkabılarınızın kilometre performansını takip edin. Yeni bir çiftin yaralanmaları önleme zamanı geldiğinde bildirim alın.
  • Çalıştırılacak yakındaki yerleri bulmak, favori yollarınızı kaydetmek, yenilerini eklemek ve başkalarıyla paylaşmak için Rotaları kullanın.

İndirme: Run with Map My Run Apk APK

Harita ile Çalıştır’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce, bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Harita ile koş koşum hakkında özet APK

ad Harita ile Çalıştır Koşum
Yayımcı MapMyFitness Inc.
En son sürüm 20.7.0
Platformlar Android 5.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir