Run Sausage Run 1.22.5 Apk Full Mod for Android

Koş Sosis Koş hakkında özet 1.22.5 APK + Mod for Android

ad Koş Sosis Koş
Yayımcı
En son sürüm 1.22.5
Platformlar Android 4.0
paket com.crazylabs.sausage.run

genel bakış

Sevgili dostlar, size Run Sausage Run APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Arcade Android oyunudur ve 50.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Run Sosis Run MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı ve toplam 410.807 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Koş, Sosis, koş! Hot diggity köpek, bu iyi görünümlü bir hot dog! Asla sosis yapmazsın! (Anladın mı? Böyle sosis gördüm mü? Herkes?)

Önemli

  • Sürkünmeyi bırak ve koşmaya başla! Bu macera koşusu, ne kadar iyi yaptığınıza bağlı olarak bir sosisli sandviçin rüyası ya da kabusu.
  • Seçtiğiniz lezzetli sosis olarak oynayın. Weisswurst veya blutwurst, pastırma veya çikolata… hatta tesisatçı veya kovboy!
  • Bu hot-dog gövdesini esnetirken sonsuz bir yol boyunca hayatın için koş ve bu macera koşusu oyununda dilimlen, doğranmış, yanmış veya parçalanmış olmaktan kaçın!
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz tonlarca sulu sosis, bu macera koşusunda tadını çıkarmak için tonlarca sosisli sandviç derisi.
  • Bu macera koşusu oyunda çörek ve diğer havalı powerups satın almak için tatlı (veya baharatlı) yaşam için koşarken paraları toplayın.

İndir Run Sausage Run APK Apk son sürüm

Run Sausage Run’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.22.5 sürümündeki yenilikler

  1. Hatalar düzeltildi

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

The Amazing Spider-Man 2 1.2.8d – Spider-Man 2 Android game + data Download

The Amazing Spider-Man 2 is the second version of the incredibly beautiful and amazing Spider-Man game …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir