Rugby Nations 19 1.3.1.143 Apk +Mod for Full Android

Rugby Nations 19 Mod bir Spor Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 500.000’den fazla cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı, toplam 11.786 kişi oy kullandı.

genel bakış

Mobil cihazınızda bu yılın en büyük Rugby oyununda – şimdi ücretsiz indirmek için boş yüklerinizi hazırlayın ve zafere giden yolu yüceltmeye hazır olun!

Kulübünüzün takım kitini özelleştirerek, stadyumunuzu yükselterek ve takımınıza ad vererek kendi ALL STAR takımınızı oluşturun. Dünyanın dört bir yanından efsanevi oyuncuları avlayın ve Dünyanın gördüğü en iyi ALL STAR takımını oluşturmak için Dünya Kupası oyun modunda yarışın!

Kontrolleri ve oynanışı geliştirmeye devam ettik, böylece RN19’un alması ve oynaması önceki herhangi bir oyundan daha kolay. Yeni Eğiticimiz yeni oyunculara daha tecrübeli Rugby Nations oyuncularımız için tazeleme yaparken ipleri gösteriyor.

Önemli

  • Telefonunuzda ve tabletinizde tam, hızlı tempolu, tam özellikli bir Rugby Sim.
  • Yepyeni ALL STAR oyun modumuzda hayallerinizdeki Rugby takımını oluşturun – oyuncu kitlerinin, takım diziliminin ve stadyum yükseltmelerinin tamamen özelleştirilmesini sağlar.
  • ALL STAR veya Dünya Kupası modlarında kazanan maçlar, yeni paket sistemimizden oyuncularla ödüllendirilecek. ALL STAR ekibinize eklemek için en nadir oyuncuları avlayın. Efsanevi oyuncuları bulabilir misin?
  • En sevdiğiniz Milleti seçin ve Dünya Kupası oyun modunda en iyilere meydan okuyun. Dünyanın en iyi takımlarından birini seçin. Kimi seçeceksin? Yeni Zelanda, Galler, Japonya .. hepsini burada bulacaksınız!
  • Stadyumunuzu binlerce izleyicinin zaferlerini izlemesi için küçük bir kasaba Rugby sahasından birinci sınıf bir stadyuma yükseltin!

İndirme: Rugby Nations 19 Mod APK

Rugby Nations 19’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Rugby Nations 19 hakkında özet APK

ad Ragbi Milletleri 19
Yayımcı Farklı Oyunlar
En son sürüm 1.3.1.143
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

FCM23 1.0.31 – sports game “Football Club Management 2023” Android +mod

FCM23 Soccer Club Management v1.0.31 + Mod – sports game and simulation “Football Club Management …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir