Royal Revolt 2 6.0.1 Apk Mod for Android Full

Kraliyet İsyanı 2 Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı, toplam 718.867 kişi oy kullandı.

genel bakış

ROYAL REVOLT 2 Apk’ın mmorpg dünyasında krallığınızı savaş stratejisiyle zafere taşıyın ve en güçlü Kral veya Kraliçe olun .

Başarının anahtarı saldırgan savaş becerileriniz ve fetih stratejinizdir. Onları düzenli olarak savaş stratejisi taktiklerine ve birliklerine göre ayarla! En zorlu çatışmaya kolaylıkla direnen destansı bir kule savunması oluşturun. Ordularınızı, kule savunma stratejinizi ve Krallığınız için akıllıca engelleri seçin bunlara bağlıdır. Onları seviye atlayın ve savaş arenasında düşmanlarınızla yüzleşin.

Düşmanlarınıza saldırın ve güçlü Okçular, Şövalyeler ve hatta Kurtadamlar ve Ejderhalar ordusuna dayanmaya çalışırken kale savunmasını yok edin. Sadık bir Pet Pal ve Kraliyet Muhafızı ile ortaklık yaparak, önünüzde olan destansı görevlere ve düşman kule savunmasına hazırsınız!

Önemli

Herhangi bir saldırıya dayanabilecek güçlü bir kule kale savunması yapın. Yolunuzu oluşturmak istediğiniz savunma ordunuzu, engelleri ve kule savunma stratejinizi seçin. Krallığınızı yükseltin, bir yol ve kule savunmanızı düzenleyin. Kralınızın bireysel oyun tarzınıza uyması için en iyi eşyaları ve büyüleri belirleyin. Kaleni korumak için güçlü şövalyeler ve destansı canavarlar yerleştirin.

Arkadaşlarınızla birlikte oynayın veya arenada destansı artışlar ve hazineler için savaşabilecek güçlü bir İttifak oluşturmak için dünyanın dört bir yanından oyunculara katılın. İttifakınıza Pals bağışlayın ve Kale savunmanız için güçlü efsanevi canavarların kilidini açın. Paylaşmak önemsemektir!

Kimin en iyi taktiklere sahip olduğunu görmek ve sandıklar ve takviyeler gibi büyük ödüller almak için İttifak Savaşları, Fetihler ve Ninja Etkinlikleri’nde savaşın. Festivallerde mevsimleri kutlayın! Ayrıca, krallığınız için toplayıcı ve destek etkinlikleri gibi özel avantajlar sunan ek zamanlı etkinlikler!

Silahlarını Demircide döv. Bir sohbet (ve destansı yağma) için Büyükanne’yi ziyaret edin. Kale savunmanızın altındaki mistik zindanı keşfedin ve güçlü orduların kilidini açın! Zindan fethi için hazır olun!

Güçlü Krallığınızı zafere taşımaya hazır mısınız? Kraliyet İsyanı 2 Kule Savunma ve Savaş Stratejisinin mmorpg dünyası sizi bekliyor!

İndirme: Royal Revolt 2 Apk APK

Royal Revolt 2’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Daha iyi bir deneyim için oyun içi mağazamızı elden geçirdik!
  2. Birkaç Conquest iyileştirmesi, stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacaktır
  3. New Runes size benzersiz efektler vermek için burada
  4. Çeşitli diğer iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri

Royal Revolt 2 hakkında özet APK

ad Kraliyet İsyanı 2
Yayımcı Flaregames
En son sürüm 6.0.1
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir