Royal Revolt 2 6.1.1 Apk Full Mod for Android

Royal Revolt 2 hakkında özet

ad Kraliyet İsyanı 2
Yayımcı
En son sürüm 6.1.1
Platformlar Android 4.1
paket com.flaregames.rrtournament
İndirme: original Royal Revolt 2 APK

Sevgili dostlar, size Royal Revolt 2 APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Aksiyon Android Oyunudur ve 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Royal Revolt 2 MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.6, toplam 721.665 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

ROYAL REVOLT 2 Apk’ın mmorpg dünyasında krallığınızı savaş stratejisiyle zafere taşıyın ve en güçlü Kral veya Kraliçe olun .

Başarının anahtarı saldırgan savaş becerileriniz ve fetih stratejinizdir. Onları düzenli olarak savaş stratejisi taktiklerine ve birliklerine göre ayarla! En zorlu çatışmaya kolaylıkla direnen destansı bir kule savunması oluşturun. Ordularınızı, kule savunma stratejinizi ve Krallığınız için akıllıca engelleri seçin bunlara bağlıdır. Onları seviye atlayın ve savaş arenasında düşmanlarınızla yüzleşin.

Düşmanlarınıza saldırın ve güçlü okçular, şövalyeler ve hatta kurtadamlar ve ejderhalar ordunuza karşı koymaya çalışırken kale savunmasını yok edin. Sadık bir Pet Pal ve Kraliyet Muhafızı ile ortaklık yaparak, önünüzde olan destansı bir görev ve düşman kule savunmasına hazırsınız!

Önemli

Herhangi bir saldırıya dayanabilecek güçlü bir kule kale savunması yapın. Yolunuzu oluşturmak istediğiniz savunma ordunuzu, engelleri ve kule savunma stratejinizi seçin. Krallığınızı yükseltin, bir yol ve kule savunmanızı düzenleyin. Kralınızın bireysel oyun tarzınıza uyması için en iyi eşyaları ve büyüleri belirleyin. Kaleni savunmak için güçlü şövalyeler ve destansı canavarlar yerleştir.

Arkadaşlarınızla birlikte oynayın ya da destansı takviyeler ve hazineler için arenada savaşabilecek güçlü bir İttifak oluşturmak için dünyanın dört bir yanından oyunculara katılın. İttifakınıza Pals bağışlayın ve Kale savunmanız için güçlü efsanevi canavarların kilidini açın. Paylaşmak önemsemektir!

Kimin en iyi taktiklere sahip olduğunu görmek ve sandıklar ve takviyeler gibi büyük ödüller almak için İttifak Savaşları, Fetihler ve Ninja Etkinlikleri’nde savaşın. Festivallerde mevsimleri kutlayın! Ayrıca, toplayıcı ve güçlendirici etkinlikler gibi Krallık için özel avantajlar sunan ek zamanlı etkinlikler!

Silahlarını Demircide döv. Bir sohbet (ve destansı yağma) için Büyükanne’yi ziyaret edin. Kale savunmanızın altındaki mistik zindanı keşfedin ve güçlü orduların kilidini açın! Zindan fethi için hazır olun!

Güçlü Krallığınızı zafere taşımaya hazır mısınız? Kraliyet İsyanı 2 Kule Savunma ve Savaş Stratejisinin mmorpg dünyası sizi bekliyor!

En son sürümü indirin

Royal Revolt 2’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna soktuğunuzda endişelenmenize gerek yok. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

6.1.1 sürümündeki yenilikler

  1. Çeşitli iyileştirmeler, parlatma ve hata düzeltme.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Prime Peaks 34.3 – download racing-car driving game for Android +mod

Prime Peaks v34.3 + Mod – exciting and unique hill climbing game for Android, normal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir